Hirdetés

Aktív témák

  • zvaragabor

    senior tag

    válasz h_143570 #5070 üzenetére

    Hát a szokásos béta hibák biztos jelen lesznek, habár azt hallottam, hogy nem szeretnének nagyon bugos bétát kiadni, mert az első béta után jönne is a végleges, tehát többek között azért húzódik el ennyire a kiadás, mert a lehető legtöbb hibát még a szalagon ki szeretnék küszöbölni. Én nekem sok lenne ez az "5-ös verzió kivárás", ha a VB, AV-Comparatives, WestCoastLabs, ICSALabs, AV-Test teszteken jól teljesítn engem meggyőzött. Bár valószínű fel is rakom amint kijön, mert Avira szeptemberben jár le, addigra majdcsak kész lesz, úgyhogy váltok is. Igazából nem félek, hogy kevés lenne, az a helyzet, hogy Avirát is minden további nélkül kikapcsolhatnám, mert fennléte alatt egyszer sem riasztott, csak olyanra, amit én kerestem meg. Nem járok kétes oldalakon egyáltalán. Foxi meg DMR-rel van ellátva. Már a Noscript és az AdBlock Plus is ki van kapcsolva. Sőt, a Comodo egy hónapja ki van kapcsolva, azelőtt meg nem is üzemelt se a tűzfal része se a def+. Vagy 3-4 hónapja csak a win tűzfal megy össz vissz. Meg az avria. És ez idő alatt semmi de semmi nem jött be.

    I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

Aktív témák