Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz E2E4 #91 üzenetére

    Csak egy kérdés; mi az a FLAP DAC?

    Most valószínűleg ez az én fogyatékosságom, de a google is csak a prohardveres találatokat adja ki. :(

    [ Szerkesztve ]

  • szentkuti11

    addikt

    válasz E2E4 #91 üzenetére

    Egy pillanatra hadd zavarjam meg a társalgást: kizárólag a mobilarenás vonatkozásra szeretnék reagálni. Sajnos valóban kimaradt a zenei oldal alapos elemzése a V10-zel kapcsolatban, ezen sajnos utólag nem tudunk változtatni, mindazonáltal, ha valami, akkor a V10 biztosan nem érdemelne Különösen ajánlott plecsnit az ismert körülmények között. Én tudom, megvettem, használtam egy hónapig, árulom is, egyelőre nincs rá érdeklődő, pedig szerintem nagyon jutányos áron adom.

    Hülye módon van kihasználva a legrosszabb kínai telefonokhoz hasonlóan fényszivárgástól szenvedő (minden példányon látom) másodlagos kijelző. Költői kérdés: miért nem képes kiírni, hogy Vasárnap, ahelyett, hogy Vas. Vagy Péntek, ahelyett, hogy Pén. Mint mondtam, a kérdés költői, nyilván értem a hátterét, ettől függetlenül, mint felhasználót, idegesít. Borzasztóan merül, egy napot hardcore használat mellett biztosan nem bír ki, egy hónapos a telefon, de csapkodom magam a földhöz örömömben, ha 3,5 órás kijelzőidő megvan, miközben egy közel 200 grammos batárról beszélünk. Manapság egy 140-150 grammos mobilba belefér 4100-as akksi, az LG meg kiszúrja az ember szemét egy 3000-ressel, ami a G2-ben még baromi jó volt, csak azóta eltelt 3 év.

    És ha ez egy annyira hardcore felhasználóknak szóló brutalofon, ahogy azt a látszat és a rajongók állítják, akkor ugyan miért kell impedanciaadapter ahhoz, hogy az 50 ohmos fülhallgatómat nagy ellenállású módban használhassam. Miért nincs egy akár rendszergazdai menüből állítható kézi megoldás, amivel megkerülhető lenne ez az egész. Persze, rootoljak, akkor van megoldás, köszönöm, de gari alatt ez nem túl nagy opció.

    És bugos a szoftver. Az itteni topikban nem olvastam, de külföldön sok helyen látom, és magam is tapasztaltam (képernyőfotó is van, ha valakit érdekel), hogy néha az ujjlenyomat-olvasó egyszerűen nem működik, csak újraindítás után. Enyhén nedves ujjal pedig nagyon necces próbálkozni, az egyébként sokat szidott Sony és az erőteljesen túlárazott Apple készülékek esetén ilyesmivel szinte egyáltalán nem találkoztunk, az elmúlt 1,5 évben biztosan nem.

    A plecsni osztásánál pedig olyan dolgokat is figyelembe kell vennünk, mint az aktuális ár (130k-ért tényleg meggondolandó, hogy bevállalja-e az ember ezeket a hülyeségeket, de amikor nálunk volt, akkor az XXL GSM adta 200k-ért, és még az itthoni LG egy szót sem beszélt a magyar forgalmazásról, egy horrorisztikus 278k-s ajánlat volt valahonnan), illetve az is fontos, hogy a szervizháttér, alkatrészellátás adott legyen, egy ennyire ritka mobilnál ha valami gond van, akkor olyan szívások indulnak el, mint Kavinton75 kollégánál, topikgazdaként biztosan emlékszel az esetre. Ez a telefon nagyon távol áll bármitől, ami Különösen Ajánlott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák