Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz Nunder #53999 üzenetére

    Gondoltam reagálok rá...

    A probléma az, hogy tulajdonképpen százezer forint fölötti tételről beszélünk. Sőt, pl az én 47LB650-es tévém 200k volt a MM-ban.
    Szerintem 2014/2015-ben elvárható, hogy egy készülék az egyéni preferencia rendszernek megfelelően működjön.
    Az, hogy a tévé menüjének gyorsasága nem üti meg mondjuk a Samasung Galaxy Pocket telefon gyorsaságát, én speciel nem tudom lenyelni.
    Mivel alsóbb kategóriás készülékről van szó, ezért az eladások alapján látható, hogy ebből a szériából jóval többet vásárolnak a fogyasztók, mint a közép illetve felső kategóriából. Ebből következik, hoy minél többet adnak el belőle, annál több a hibás készülék. Nincs ebben semmi hókuszpók, pusztán a nagy számok törvényét kell párhuzamba állítani a dologgal.
    Van ám itt a topikban egy olyan tényező is, miszerint a felhasználónak ebbe bele kell törődnie, mert ez ilyen és kész!
    Nem, nem kell beletörődnie! Aki kifizet egy termékért egy ekkora összeget, az elvárja, hogy rendeltetésének megfelelően tudja használni. Akit zavar, azt zavarja és nem tud megbékélni vele.
    És itt most nem a kép szépségéről van szó.
    A WebOS egy retek. Tetszik vagy nem, akkor is az! Borzalmasan lassú. És ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy melyik készüléket veszed, 670, 671, 700, 731 stb. Mindegyiken ez van!
    A panel már más. Tényleg jobb a 650 fölötti széria. Közel sem akkora a hibaarány mint az e fölötti szériáknál.
    Nem írom le, most a LG tévék pozitívumait, mert vannak szép számmal.
    De ha valaki LG tévében gondolkodik, akkor annak azt a készüléket kell ajánlani, amivel a legkisebb a lyukra-futás esélye! :U És ez nem a 650V széria!
    Örülök, hogy vannak akik kifogták, tényleg. Én nem voltam ilyen szerencsés sajnos. És vagyunk még ezzel így sokan...

    Sorry, ha hosszú lett.

Új hozzászólás Aktív témák