Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • timar88

    tag

    válasz Crus #49274 üzenetére

    "Adott környezet alap hangulatát minden egyes ott töltött percben emelik..."

    Abszolút igaz persze, csak valahogy azt várnám, hogy többet vegyék elő ezeket. A tűzoltóság néha legyen tűzoltóság és ne csak polcdísz. De emlékeim szerint, mint írtam, én sem voltam különb, és mivel nagyságrendileg sokkal kevesebb legon volt, a szettek szétszedéséből építgettem folyamatosan.

    "csak az építési élmény miatt vesznek újakat. Ezt a studio is ki tudja váltani részben"

    Az elejével nagyon így vagyok. A végével meg nagyon nem."

    Itt alap alapvetően arra gondoltam, hogy van mondjuk 2 hasonló árú szett, de te mindenképpen csak egyet veszel neg. Választasz, de a másikért fáj a szíved. Ilyen esetben hidd el, megoldás lehet kirakni studioban, és semmibe nem kerül. Mivel elemre válogatva lehet betölteni az adott szetteket, nem olyan bonyolult a kirakása sem.

    Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

  • sb

    veterán

    válasz Crus #49274 üzenetére

    A Studioval egyetértek. Tök más összerakni mint képernyőn összehúzni. Egy gyereknek főleg.

    A dísz részét viszont még mindig nem tudom befogadni. Most került ki az első, még raknék is ki, de sok készletnél nem érzem, hogy többet adna (és elférne). Annak már kiállítás feelingje van számomra, nem különleges dísz ha a fél szoba tele van.
    Most mi is összerakunk mindent mert ahogy írtam az ömlesztés sem megoldás, már nem segítette az építést. Ill. most átmenetileg a játékon lesz a hangsúly kész szettekkel, nem az építésen. Így nem kiállítva lesz, hiába lesz összerakva.

    Viszont az építést végleg biztos nem venném ki a képletből. Fura, de engem pont az ellenkezője zavarna. Ha ennyi szuper MOC van pl. a Mustangra és Porschéra, én úgy érzem, hogy azzal veszítek, ha nem szedem szét az eredetit és nem rakom össze mindet. :D Az szegény készlet meggyalázása lenne a szememben. :D

Új hozzászólás Aktív témák