Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz bigdady #15834 üzenetére

    Manapság egyre több film elérhető FullHD-ben is, nem beszélve azokról, akik PC-ről vetítenek, játszanak, youtube-oznak 1080p-ben. Egy laptopról is lehet simán vetíteni DVI-HDMI átalakítóval...

    Sőt, egyre többeknek van HD kamerájuk (gyakorlatilag alig lehet kapni már DV kamerákat) amik 1080p-ben vagy 1080i-ben vesznek fel. Ezeket a felvételeket, natívan, eredeti felbontásban nagyon nagy élmény megnézni. Aki most vesz újonnan TV-t az nem tudhatja előre mire fogja használni. Előbb-utóbb mindenki rákap a HD, FullHD filmekre, mert ha már ott van ez a nagy TV, miért ne.

    Meg tényleg mutass egyetlen valamire való HD-Ready LCD-t... Nem találsz. Plazmában még létezik, de plazmából én ma már csak az újabb panelos TV-ket venném, tekintve, hogy a foszforlagot elvileg megszüntették, és jobban bírják a beégést is. Annál is most ért be a technika, hogy 40-42 colban is FullHD pakolnak.

    [ Szerkesztve ]

  • Ance

    őstag

    válasz bigdady #15834 üzenetére

    "Ezért irtam, hogy: kivéve ha vki full hd, blúréjeket néz."

    Meg aki konzollal játszik, meg aki a számítógépét köti a tévére, meg aki internetezik rajta, meg aki full HD családi videofelvételeket néz, meg aki fényképeket néz a tévén....és akkor most abbahagyom a felsorolást.

    Szertintem te is hagyd abba a HD Ready tévé a király hozzászólásokat, mert totál értelmetlen erőltetni másokra ezt a nézetet. Főleg, hogy elavult technológiának számít, hiszen nem fejlesztenek ilyen felbontással már LCD tévéket. Ez az egyik alap dolog, ami ezen tévék ellen szól, de itt is sokmindent fel lehetne még sorolni.

    Biztos, hogy van aki azt mondja, megveszi ezeket mondjuk a TESCO-ban, mert igazából nem érdekli, viszont olcsóbban hozzájut és sajnos ennél többet nem tud rászánni, de azért isteníteni nem kellene.

    Ennek a fórumnak a tájékoztatás a lényege, és nem a félretájékoztatás, illetőleg az, hogy elfogyjon a nagyáruházak külföldről kb. folyami kavicsokért megvásárolt árukészlete.

Aktív témák