Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • do-Sequence

    tag

    válasz malwy #12183 üzenetére

    Olyan alapon ítélkezem, ahogyan Te is és bárki más is ami sár az sár - tök mindegy, hogy Magad vagy a haver/barát/batnő/szomszéd/stb. - nak/nek láttad az évek során, hogy milyen cuccokat használ/t, de láttad és infót is kaptál arról a termékről: jó/rossz/ez ment tönkre/nem cserélték/szervízes/az ment tönkre benne/stb.

    Ezek saját tapasztalások ill. mások tapasztalásai együtt véve. Levontam mindebből a számomra hasznosat..

    A főbb itthoni márkákról pl sony, philips, pana, samu lg volt műszaki tapasztalatom nem kevés és ezek után alkotok róluk véleményt. Nem 1 vagy 2 db. után és nem is 1 vagy2 év után!

    Az általam kedvelt Sharp lentebb írt elvárások alapján Hifi-ben is, TV-ben is CD játszóban is, jobb, mint a többi - ezért és nem másért vannak Nálam a lista elején. (hosszú éveket vert bármelyik ismerősömnek volt philips samu lg ugyanilyen műszaki termékére!!
    Ma sem hallok vissza negatív jelzőket ezzel a márkával kapcs.

    "Feladat ugyanaz, csak nem egy minőség. Olcsó populárismárkájú tv szar, drága populárismárkájú tv jó. Van amikor az olcsó is jó, van amikor a drága is szar. De évente is változik, sőt.. - Ebben teljesen egyet értünk

    A bolttal kapcs.: Arról az átlagról beszéltem, amelyik egyébként a legtöbb, hogy még a márka mellett sem voksolt stb.

    Ismerősnek 1LGLCDje és 1samuPlazmája van mindegyik hibás MM-ben vette mindkettőt és Neki pl jó így nem zavarja és ha venne ismét megint samut vagy lg-t venne hiába mondom Neki, hogy suta...hmm..

    Szóval a nagy számok törvénye alapján kitartok előző szubjektív véleményem mellett, ami súrolja az objektív vélemény-alkotás határát is, asszem hehehe :)

    Az, hogy mi lesz holnap meg holnap után, nem tudhatjuk. Azt, hogy mi volt tegnap és tegnap előtt tudnunk kell, mert az alapján készülhetünk fel a holnapra..

    Már bánom is, hogy sok év műszaki berkekben eltöltött időm, feleslegesnek tűnik a ma emberének...

    Nem okoskodni akartam, de most már kussolok...

    REVOLUT (2016 óta tag vagyok 0-a problémával) meghívás alapú támogatás (nfo, ingyen pénz, ingyen coin, stb.) Nálam! Érdeklődni privát üzenetben vagy telegráfon tudsz ; "Ez a kemény, nem a fa***m Öreg" - Mondta egyszer Stanley Tucci :)

Aktív témák