Hirdetés

Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz bozont #29043 üzenetére

    De itt HDMI 2.0-ról van szó. PC-nél nem létezik (és igazából semmilyen eszközön nincs egyelőre, gondolok itt Blu-Ray-re stb). A sima HDMI egy szar a dual link dvi-hez, és a DP-hez képest, míg a HDMI (2.0 előttiek) 4K-nál max 30hz-et támogat, 1080p-nél max 60hz-et, addig a másik kettő 144hz-et kínál, a DP még 1440p mellett is, 4K-nál pedig biztosított a 60hz, de még a 100hz lehetősége is.

    A linkelt kijelzők egyike sem 2160p... Az LG-t én is alternatívának gondoltam, de van pár olyan problémája, ami kimondottan az adott modell-re érvényes, így nem igazán tetszik.

    4K kellene, és van is, sőt 150K-ért 60hz-es DP-s samsung van, igaz TN paneles. De van 250 körül már IPS paneles kijelző is. De ezekkel minddel egy a baj, mind 28"-osak. Na most 28" az tökéletes 1440p-re, de 4K-ra 32" legalább kell. Ilyen monitor viszont nincs.

    Gondoltam talán TV lesz, de ezek szerint nincs. Akkor viszont van egy másik kérdésem: Van-e olyan, hogy DP-t vagy DVI-t átalakítom HDMI 2.0-ra, és azt dugom a TV-be? Mert akkor veszek 300k körül egy 40"-os samut, vagy LG-t, és meg van oldva a probléma.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Aktív témák