Hirdetés

Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz MasterMark #26270 üzenetére

    Az a baj, hogy van pár program ami bebuggolhat, és ébren tarjta képernyőt, volt hogy arra ébredtem hajnalban, hogy még mindig világít a monitor. De ha a tv kikapcsol 2 óra után az akkor nem probléma.

    Igaz, input lagot javítanám, a pór népnek megfizethető árkategóriában :D sajnos feljebb nem nézelődtem, mert 300k-nál nem adnék többet, akármennyivel is tud többet.

    Vibrálás-t meg én a VT60on is láttam, igaz nem mindig csak bizonyos árnyalatoknál, de megint nem az én árkategóriám. :)

    Amúgy ez lehetséges, hogy a sok éves Samsung 2494HS monitorom, ami TN+Film paneles, jobb betekintési szöge van, mint az F6300-nak? :\

    Másik fontos kérdés, mivel eddig kizárólag plazmákra figyeltem oda különösebben, és ott nem volt probléma a betekintési szöggel, a TV kb 1 méterrel lesz magasabban mint ahogy nézzük, ez okozhat gondot? Mert 2494HS monitornál kifejezetten gyorsan sötét lett a képernyő, ha alulról néztük, de azt könnyedén alá tudtam stócolni, és megdönteni, de félek az F6400-nál ilyet nem lehet, falra szerelés meg fúró hiányában megoldhatatlan :\

    És még egyszer, F6400nál van jobb alternatíva? Smart nem érdekel abszolút, csak álljon meg max 300knál az 50-51" változat

    (#26271) regger
    Tervben van még1 összefoglaló körbejárás, hogy véglegesítsük a döntésünket, akkor majd ezt is bevetem, köszi :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák