Hirdetés

Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz proof88 #16039 üzenetére

    "kb 2-3 méterről néznénk, a 42" pl szerintem már túl nagy lenne,"
    Tévedés. Néhány nap alatt megszokod, és onnantól kezdve azon gondolkodsz, hogy lehet jobb lett volna azt az 50"-s plazmát venni :D

    Húgom keresgélget mostanában tévét, és hát én is említettem neki az LG LK530, LV4500-at, és a Samu D6100-t. Azt mondta, először az LG LK530-t nézte, tetsztett is neki a kép, próbálgatta, de valahogy az LV4500-at szebbnek látta. De azt is mondta, hogy a Samu mégszebbet tudott. Hogy ez most csak azért volt, mert a kiemelt mód a Samu tévében túlszaturáltabb mint az LG-nél, vagy az Ultra Clear Panel miatt tűnnek rajta élénkebbnek a színek, nemtudom.
    Phillis, Sony, és egyéb TV-ket abszolút nem ismerem, abból nem tudom mit szabad ajánlani.

    A "Nem akarok bele túl sok extra funkciót" azért nem jó, mert pl. a legkesebb extra a Samu LE32D450 tévében van, de az nagyon az alja :D
    Bele kell törődni, hogy sok olyan extrát is rásóznak az emberre, amire nincs szüksége. Pl. a Samunál a 3D, az okostévé, meg hasonlók. Az említett LG-k kicsit olcsóbbak, de azokban nincs 3D, és azthiszem hálózati kapcsolat sem.

Aktív témák