Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    Hali kelenne egy kis segitség én is LCD TV-t szeretnék venni amit használnák monitórnak is a kritériumok a következők: 32" Full HD ja és legfőképpen hogy jó legyen monitórnak:)
    Főleg játékra és filmnézzésre használnám ezért csak az alacsonyabb reakció idős TV-k jöhetnek számitásba, és persze ha TV-kre vonatkozik akkor az inputlag is érdekel, és lehetőleg ne remegjen a képpe. Ja meg nem árt ha HDMI kábelel is ösze lehet kötni a VGA kártyával.
    Nagyából ezek az igényeim nagyon megköszönném ha valaki segitene :R
    Ja még én kinézztem egy tipust kinézetre is jó, meg láttam élőben is elég jó képpe van az a Sharp LC32DH65E (meg persze drága is:)) szerintem S-IPS panel lehet benne mert oldalról nézzve lilult a képpe:)

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • Cyberpunk

    félisten

    Hali újra azon törőm a fejem hogy egy LCD TV-t kéne venni monitor-nak. Főleg az autós játékaim miatt ;] Kinek milyen tapasztalata van e téren hogy mennyire jó egy ekkora TV monitornak? Ja egy 32"-os Full HD-s elég lenne nekem.
    Hely hiány véget ezt használnám elsődleges monitornak is, böngészés általános használat milyen rajtuk? Azt leszámítva hogy vagy két-három oldal is elfér egymás mellett :DDD

    A típussal sem vagyok tisztában hogy milyet kéne venni. De ahogy fentebb is írtam 32" Full HD, tudjon legalább 100Hz-et, és lehessen PC-t HDMI-n rákötni. Ja és ne vagy csak minimális után húzása legyen, és a bemeneti jel késése se legyen nagy.

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Godmax #563 üzenetére

    Aha kösz az infót. Az biztos hogy Full HD-s lesz a TV tehát 1920x1080 amit szerintem manapság már minden játék támogat :U Hmm ez a statikus kép ez egy kicsit elgondolkodtató, de szerintem ez többnyire plazmán jelenthet gondot.
    Amire használnám: természetesen Full HD-s filmek nézése, böngészés, póker ;] meg persze egy kis játék, amik főleg szimulátorok lenének.
    Éppen ezért olyan kéne aminek szép képe van és gyors tehát nem nagyon szelem képesedik és az input lagja is elfogatható.
    Ki is néztem egyet egy Samsung 32UE6000 ezt már élőben is láttam mondjuk az igaz hogy az egy 40"-os volt :DDD De a képminőség elég meggyőző volt :)
    Egyedül az ára ami húzós, de már látni néhol 230k-ért is. Na mindegy úgy is csak December-Január környékén veszek addig meg még olcsóbb is lehet.

    De egy "nagy" TV nekem is jobban megérné mint hogy vegyek egy TV-t külön meg a géphez még egy profibb monitort, mert ugye nálam a TN paneles monitor nem játszik ;]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák