Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #13483 üzenetére

    Hát ez nagyon fura. Tegnap egy ingatlanos eljött hozzám egy vevőjelölt család felével. Nincs semmilyen szerződésünk, nem is értem hol jöhet ebből neki a haszon. Persze akarna pénzt, ha lesz deal. De papírja nincs. Elpakoltam azért mindent, amit meg lehetne lovasítani a látogatás előtt. :D De a család tényleg valós érdeklődőnek tűnt. Arról következtetek erre, hogy mondták a mosógép úgy néz ki el fog férni az övék is. Persze lehet simán színjáték attól még. :D Viszont ami érdekes volt, hogy hiába mondtam, hogy a lakás felében egyáltalán nincs fűtési lehetőség jelenleg, az nem nagyon zavarta őket...

    Viszont most már kezdek kiakadni az ingatlanosok hívásaitól. Eleinte felraktuk kép nélkül, mert mi is láttuk, hogy az pénzbe kerül, addig nem is kerestek, ingatlanosok is csak 1-2. De vagy egy hete felraktam képeket. Tegnap óta valahogy minden ingatlanost elkezdett érdekelni. De közvetlen vevő megkeresés meg nulla. Amúgy külső kerület, nem annyira jóhírű a kerület egésze, de ahol van a lakás, az szerintem kifejezetten jó környék. Ameddig nem szolgáltatásokat akarsz igénybe venni, mert azok nem nagyon vannak.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák