Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    Parancsoljatok frissen jött "újfajta vámos papír" ajánlott levélben 2db A/4-es lap... (2napja jött előzetesen SMS is)

    Erről:
    2015-07-03 15:49 The item has arrived in the country of destination

    Most 2015-07-22.-ére sikerült eldönteni, hogy na akkor vámoljuk... (nem szoktam fikázni a vámot, mert én megértem hogy sok csomag van... de ez azért már túlzás... pláne amikor az újoncok azért sírnak, hogy 2nap alatt nem jött még meg az országba - nem vámolták le, stb.)

    2015-06-23-ai rendelés amúgy... aliexpress - fotóállvány


    &

    &

    &

    Amúgy én megértem az "új procedúrát", hogy nem elég csak az átutalási bizonylatok / PayPal / terméklap, stb. mert itt kérik az "nyilatkozatot" - szig számot és aláírást... mely:
    1. így "büntethető vagy", hogy te olyanról nyilatkoztál, amit "leírsz - aláírsz"... (egy e-mail esetén meg bekamuzol minden... meg jópár embert láttam - hallottam, hogy 310$-os cumót 31$-ért akart levámoltatni, stb.)
    2. Az aláírásos papírt könnyebb iktatni, mint az "e-mail"... mármint a kőkorszaki - papír alapú posta / NAV-nak...

    Amúgy sokkal normálisabb már ez a papír / tájékoztató, mint ami 1-2-3évvel ezelőtt volt!
    Meg végre a posta.hu/vam oldalt is "kipofozták" tényleg, hogy minden alap infót megkap az újonc

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák