Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NOKA32

    aktív tag

    válasz llaszlo #38350 üzenetére

    Áh világos. Mivel "duty free" ami az ingyen vámot takarja ettől nem kell félni.Az áfáról nem ír és még nem is válaszoltak ezzel kapocslatban.Viszont valaki az oldalon kérdezett van rá ott is esély ott azt írták neki 48 dollar a posta és nincs "tax" ami az Általános Forgalmi Adó.[link] A warehouse in european érdekes azt írja ha Eu warehouse postai funkcíót választunk akkor megúszható a vám és a magas tax ,viszont ha itt nincs raktáron telefonálni kell."Magas" angol tudásomal ezt szedtem ki.

    2-5 days Delivery by UPS DHL GLS, without customs issue. Ez volt oda írva a 48 dolláros rendelési opció mellé.

    Én 99% ban úgy gondolom csak a kütyöt fizeted és a postát mást nem ja olyat is olvastam hogy a kiegészítök sima postával jönnek.Ez csak szerintem baromság?
    Ha bele gondolok németből vagy Eu bármely pontjáról drága ez a postai ár a 48 $ szerintem azért ennyi mert kifizettetik velünk azt az árat amibe nekik került shenzenből ide hozni tehermentesen hajón az árút így nekik nem esik ki több ezer forint.Ez teljesen normális lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák