Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz TFSi #1286 üzenetére

    Szerintem mRNS. Én még a hagyományos elölt kínait kaptam. Kettőt. A harmadikat már nem vettem fel, mert azt mondták, harmadikra nem adhatnak ugyanolyat :((( . Meg ott van még az orosz vektoros, arról pl. vannak ilyen konteók? Az valahogy kimaradt a szórásból...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • [HUN]NIMROD

    aktív tag

    válasz TFSi #1289 üzenetére

    Indulásnak:
    grafén site: orvosokatisztanlatasert.hu
    (google (még egy kicsit) a barátunk)

    [ Szerkesztve ]

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

  • cappa72

    nagyúr

    válasz TFSi #1291 üzenetére

    Hamar feladtad.
    Több kitartás kell a más felfogás értelmezéséhez. Mondjuk elég nehéz, elismerem.

    B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

  • lacafaca

    őstag

    válasz TFSi #1291 üzenetére

    várjál...te tudományos választ vársz onnan, ahonnan kaptál valamit, amiben kétségeid támadtak bizonyos "ál"tudományos oldalak miatt, de erről az oldalról már nem jó a magyarázat, mert tudománytalan...őőő :DDD

    #1287niof mint már írtam régebben a kínait passzolom, mert arról tényleg nem sok infó van azóta se, de pl az AZ körül van sok balhé és ezen a vonalon mozgott pár cég (többek között az orosz is, de arról sem nagyon jön semmi-mily véletlen, mégis csak volt komcsiállamokban szúrták, így ezekben kusolsz, vagy dádá), de továbbra is tartom, hogy egyik sem az volt aminek beállították, csak egy gigantikus globális átbaszás/teszt, némi mellékhatásokkal és bődületes anyagi hasznokkal.

    Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

  • [HUN]NIMROD

    aktív tag

    válasz TFSi #1291 üzenetére

    +niof: lehet, hozzátok még mindig nem jutott el az a kritikus információmennyiség, ami alapján rájöhettek volna, hogy ebben a kovid, "oltás" stb témában (is) azoknak volt végig igazuk, akik már az elejétől fogva a "konteós" álláspontot képviselték. Ha a Dr. Pócs, a Dr. Tamasi &társaik csillagos ötösre teljesítettek a járványhiszti ellen, akkor nagy eséllyel igazuk lehet más témákban is, amikhez a nevüket adják. Persze ha fordítva ültök a lovon, és egy oktalanul eleve kamunak bélyegzett történet miatt hiszékenységi kérdést csináltok abból ami már tapasztalati úton is bizonyított, akkor ezen sajnos nem tudok segíteni.
    Alusisakot is azok tegyék fel, akik kihalási eseményt vizionáltak - na mi van konteóskáim, megint nem jött el a világvége? :DD Ja nem, tudom mit hordanak még a mai napig is az igazi hívők: MASZKot, b+! Minden villamoson, minden szupermarketben, és minden 5 háztömbnyi megtett távolságon a járdán látok 1 db kibszott idiótát a pofapelenkával.

    [ Szerkesztve ]

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

  • nagylaci6417

    aktív tag

    válasz TFSi #1297 üzenetére

    Milyen érdekes!" hogy egy kísérleti, oltási technológiának vannak mellékhatásai, várható volt " Valaki ezt 2 évvel ezelött leirta az egyből 1 bites.alusipkás,virustagadó ,oltásellenes,lapsföldhívő volt.Eltelt 3 év ,azért lehet már tudni nagyon sok mindenbe hazudtak,médián keresztűl manipulálták,félelembe tartották az embereket.És ez nem konteó.Kezdve kínai piactól a halálozási statisztikáig,a szurik hatásoságáról,utcai maszkhordás,kijárási tilalom,az emberek egyás elleni úszitása ,felelőség nem vállalása, sok mindent lehetne irni.Ahhoz pedig hogy valaki felfogja hogy ezzel a kovid cirkusszal valami nem stimmel,az egyszerün buta.Én nem azt mondom hogy nincs virus.Én is átestem rajta 3 este láz,meg fél évig nem éreztem szagokat.Érdekes azóta nem is voltam beteg.

  • niof

    addikt

    válasz TFSi #1297 üzenetére

    Teljesen egyet kell értsek. Itt a legnagyobb problémának én azt látom, sokakkal egyetemben, hogy egy erősen kísérleti szert kezdtek ipari mennyiségben és méretben rátukmálni az emberekre, aminek a hosszú távú hatásairól senkinek fogalma sincs. Mert azért egy bármilyen gyógyszert/oltást/akármit, akár 10 évig is fejlesztenek (vagy tovább is), tesztelnek, vizsgálnak, mire az lesz belőle, ami a patikába kerülhet. Ezt meg páff, piacra dobták. OK, az mRNS kísérletek már rég zajlottak (teljesen más területen), ez igaz, de ez a szer akkor is új, ismeretlen.
    Itt az volt a legundorítóbb, hogy nekiálltak egymással versenyezni a cégek, hogy ki ad ki előbb valamit, ki szedi le erről a sápot. A Kínaiak maradtak a kaptafánál, elölt vírust tettek a löttybe. A semminél jobb, klasszikus megoldás. Persze ott is voltak hibák, de talán egy picit többet ért a semminél, és mégsem egy olyan technológiát alkalmaztak, amit senki sehol sem próbált még ki.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • Mr K

    senior tag

    válasz TFSi #1309 üzenetére

    "A konklúzióm az, hogy aki legközelebb bármire rá akar kényszeríteni, azt olyan ellenségemnek fogom tekinteni, aki az életemre tör."
    Mivel legutóbb is az állam volt ebben leginkább a ludas, így feltehetően majd az állam ellen kell fellépned, ami persze egyáltalán nem reménytelen vállalkozás, lásd szkíták.

    "hagyják szabadon élni az egészséges embereket"
    Ez maximálisan támogatható javaslat, cserébe az egészséges emberek vállalhatnák, hogy adott esetben nem fordulnak az egészségügyi intézményekhez, hanem otthon kikúrálják magukat. Így egyszerűen elkerülhetőek lennének az ilyen állapotok:

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

  • lacafaca

    őstag

    válasz TFSi #1313 üzenetére

    jó helyre lett az címezve, csak a mai világ rákfenéje ütötte fel a fejét...értőolvasás vót, de elfogyott :)

    #1314Oldfoksz ez még mindig nem az materialisták/oltottak önigazoló topikja, kéretik a flamekeltő,, személyeskedő posztok mellőzése (ez mindkét oldalra vonatkozik)...köszönöm. :R

    Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

  • [HUN]NIMROD

    aktív tag

    válasz TFSi #1309 üzenetére

    Kaptunk elég okot ezek mellett is a "radikalizálódásra" - helyesen a normális viselkedésre. Azt hidd el nekem, hogy engem pontosan egyedül a nagybetűs IGAZSÁG érdekel. Csak valahogy mindig kiderül, hogy az összes népmentő intézkedésből húzott haszon Epstein szigetén lesz elköltve gyerekekkel való fajtalankodásra. Ajánlom a többi kollektivista hozzászólónak továbbá a Project Veritas munkásságának tanulmányozását.
    lacafaca: köszi hogy rendreutasítod őket, de tudd hogy a magam részéről az ilyen kis nímandok kötekedésén csak röhögök. Qrucinfóra küld a hülye, amikor az előbb linkeltem orvosokatisztánlátásért oldalt ahol oszlopos tag a Dr. Gődény :DD Erről jut eszembe, bocs ha már ismeritek: https://www.youtube.com/@Mediavadasz/videos
    Nemrég tudtam meg, hogy ezt a csatornát az egyik gyereke csinálja.
    Ja és azt is akartam írni már korábban, hogy az anyám nemrég jött vissza egy reumás rehab intézményből, ahol napokig együtt kezelték a szt.Karikó Katalin unokahúgával, és a saját szájából hallotta azt, hogy a családjának kvázi MEGTILTOTTA hogy beoltassák magukat. Jól nyomja az öreglány :))

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

  • [HUN]NIMROD

    aktív tag

    válasz TFSi #1318 üzenetére

    Ja, úgy tényleg nehéz velem értekezni, ha én csupa TAPASZTALAT alapján döntöm el, hogy mi az elmélet és mi a valóság, kik a kamu"szakértők" és kik azok akik - bár "érzelemvezéreltek" meg "konteóprofesszorok" :DD de valahogy mégis mindig igazuk lesz a végén.
    Imádom azt amikor egy lelkes mainstreamfüggő mutogatja a képeit a sci-fi-szintű kórházakról ahol háromrétegű szkafanderben ápolják a haldoklókat, aztán kiderül hogy pixelre ugyanazt a képet vágták be mint "hiteles" tudósítás a világ két átellenes pontján lévő helyszínről. Vagy a teli ideiglenes hullaházak, amikről meg az derül ki, hogy egy évekkel ezelőtti hajóbalesetnél készült stb.
    Te most komolyan elő tudod adni hogy a Gődény mennyit költött el a választási kampányára, annak fényében, hogy a bigfarma milyen gigantikus mennyiségű profitot termelt??? Arról nem is beszélve hogy semmilyen "megrövidítés" nincs, ha kampányolsz, arra kapsz pénzt, ilyen a választási rendszer. Elköltöd mittudomén szórólapokra, de ha nem jön be, akkor vége a történetnek, a kutyát nem érdekli. Ez az "érved", de tényleg?? Ja meg közben az állam az ezerszeresét költi a minimum semmire sem jó de inkább ártalmas kísérleti "oltásokra" meg tesztekre, amit a végén kukáznak is?!? De b+ a Gődény az RÓÓSZ mert "meglovagolta a néplélekhullámot" ATYAÚRISTEN ez annyira karikaturisztikus, kicsit sem érzed hogy mennyire el vagy szakadva a valóságtól??
    És beszélj kérlek Epsteinről, nyugodtan vitasd a "csúsztatás"t.
    Mi sántít a Karikó-dologgal? Elismerem, lehet hogy a nő csak egy ál-rokon volt, aki hazudott az anyámnak, mert ez a hobbija. Ha ez történt, ügyesen csinálja, mert amit mondott, azt simán el tudom képzelni. Abszolút beleillik a kialakuló nagy képbe, csak a ti illúziótokba nem.
    Adok egy új nevet, lehet őt is kutatni: Dr. Geert Vanden Bossche
    Azért azt hiszem kell annyi segítség, hogy ha ilyenkor csak simán beírjátok a google-be, és az kihozza a sok "factchecker" hazugságot hogy ezek mind konteós szélsőjobbosok, akkor még nem végeztétek el a munkát!

    [ Szerkesztve ]

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

  • Mr K

    senior tag

    válasz TFSi #1313 üzenetére

    Bocs, eredetileg valóban a #1308-ra válaszoltam, csak (mint mindnyájan tudjuk) a közösségi média erősen manipulált, és nyilván ennek láttuk itt nyomát. (Pusztán logikailag persze az sem kizárt, hogy rossz helyre kattintottam, de ebben a topikban nincsenek véletlenek, ugye.)

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

  • [HUN]NIMROD

    aktív tag

    válasz TFSi #1325 üzenetére

    Érdekes, hogy amikor azt kell elhinni, hogy a vak-cina egy golyóálló mellény, ami megvéd a megbetegedéstől, a kórházba kerüléstől, a meghalástól, és a "fertőzés" átadásától, plusz akik "oltásellenesek" azok "előbb-utóbb rá fognak jönni, hogy vagy beoltatják magukat, vagy MEGHALNAK" (Orbán Viktor, 2021.11.19.), akkor ez nem számított "manipulálásnak", de b+ a "konteóprofesszor" Pócs, aaaaaz b+ MANIPULÁL!! Ilyen kis rohadék MA-NI-PU-LÁ-TOR! A politikusok meg a futtatott médiaszakértő-celebjeik, akik nyakig benne vannak a bizniszben, és az egész bagázs főnökei, a Klaus Schwab-féle GYÍKEMBER (direkt írom, hogy rákapjanak a droidok) irányítók, azok a Pócshoz képest a kanyarban sincsenek, mi?!
    Tudom, hogy iszonyú nehéz lehet feldolgozni, hogy bedőltetek az első bekezdésben leírt igazi, klasszikus összeesküvés-elméletnek, de muszáj lesz. Ennek első lépése a beismerés, a saját magatoknak való hazudozás, és a minden másra mutogatás abbahagyása.
    Nem, semmilyen "milliók" életét nem mentette meg. A népesség 99.9%-ának semmi szüksége nem volt rá, sőt inkább ártott (külön téma, idáig is el kell jutni, de előbb az alapok).

    #1326Miklós315 :K :R Néhány pont vicces képben összefoglalva:

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

  • nagylaci6417

    aktív tag

    válasz TFSi #1334 üzenetére

    gondolom arra emlékszel hogy kitakarították a kórházakat,műtétek ,vizsgálatok,kezelések mardtak el.Ebböl kifolyólag mennyi ember halhatott meg?az orvosok telefonon keresztű gyógyíottak.2021 november történt egy balesetem,nem életveszélyes de az azonnali műtét a legjobb a rehab miatt.Ha nincs egy kis protekció akkor hetekig hónapokig feküdhettem volna otthon mire megműtenek.Kb 50ágy volt a szinten összesen 3 voltunk.

  • [HUN]NIMROD

    aktív tag

    válasz TFSi #1336 üzenetére

    <SÓHAJ>...így nagyon nehéz lesz...próbálsz menekülni a tények elől, nem tudom érzed-e hogy nem sikerül. De, biztosan lehetett tudni, mivel állunk szemben (egy ótvaros nagy társadalommérnöki művelettel, de ez most "mellékes"), mert tömegesen voltak olyan szakértők, TUDÓSOK, akik már az elején határozottan a homlokegyenest ellentétét mondták, mint ami a csapból is folyt, és mint írtam, NEKIK LETT IGAZUK.
    Hagyjuk ezt egy kicsit, tegyük félre a "JÁRVÁÁÁNY!t", és próbálj koncentrálni egy korábbi ügyre, itt nemrég felhoztam az RFID-témát. Ehhez próbálj kérlek valamit nyögni, bejött vagy nem jött be? A 30+ éve még "alusisakos" "konteó"-ról mára bebizonyosodott hogy valójában terv volt, vagy nem?
    (Azt persze nem tudhatom, hogy olyan régen hallhattál-e róla egyáltalán, mert ha még csak a csattogós lepkét tologattad, vagy csak a szüleid fantáziájában léteztél stb, akkor most el kell hinned, hogy ez a téma tényleg ilyen régi. Tudod, ha az ember elég ideje él úgy hogy figyel is a körülötte zajló eseményekre, akkor lesz alkalma látni a "konteó"kat valóra válni.)

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

  • [HUN]NIMROD

    aktív tag

    válasz TFSi #1339 üzenetére

    Bocsáss meg ha valami bántót éreztél, nem állt szándékomban.

    Tegnap is arra jutottam, hogy pillanatra hagyjuk ezt az aktuális témát, csak azt szeretném elérni, hogy elismerd, egy ősi, vér klasszikus "konteó" (tehát a kézfejbe ültetett RFID) mára valósággá vált. Hogy pontosak legyünk, most tartunk a "mennyire kényelmes és fiatalos, trendi" stb beetetés fázisnál, még tényleg nem kötelező. Az majd csak később lesz (lenne, ha hagynánk), ahogy haladunk a digitális igazolványokkal.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

  • [HUN]NIMROD

    aktív tag

    válasz TFSi #1342 üzenetére

    + Mr K: Most nem azt részletezzük, hogy van-e előnye, hanem szeretném, ha elismernétek, hogy egy korábbi "alusisakos" "konteó" valósággá vált. Mégegyszer: még igazából internet se nagyon volt (én talán először kb betárcsázós korszakban találkoztam ezzel, de annyira a régmúlt ködébe vész hogy erre nem esküdnék), nemhogy Wikipédia, amikor ez az információ már terjedt.

    TEHÁT: valóra vált?
    IGEN / NEM

    (Csak akkor tudunk továbbhaladni, ha kapok legalább két igent.)

    [ Szerkesztve ]

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

  • niof

    addikt

    válasz TFSi #1349 üzenetére

    Fúú, bátor vagy, hogy itt a templomban szidod az istent... ;]

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz TFSi #1349 üzenetére

    "ellenőrzött helyekről származó információt érdemes használni"

    Hány (korrupciós, halált okozó) botrány volt már orvos-egészségügyi (és más egészséget érintő) termékekkel, szolgáltatásokkal kapcsolatban, ahol a gyártó, a kereskedő, az orvos és az állami és magán felügyelet (és politikai és jogi szereplők) is tudatosan hazudott/hazudtak, nettó önös profitérdekek alapján...???
    Akkor mi (pl. mely intézmény) számít feddhetetlen, megbízható - "ellenőrzött" - információforrásnak?
    Ennyit ér az "ellenérved"...

    Fauci hol van, mit csinál, felelősségre vonták már??

    "Szerintem."

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz TFSi #1354 üzenetére

    "amúgy jól működő tudomány bizonyítási folyamatait"

    Nincs intézmény ember nélkül. Nincs tudomány ember nélkül.
    Ahol ember van, ott korrupció is akad.
    Ezért nincs olyan, hogy "amúgy jól működő" = feltétlenül hiteles forrás.
    Miért fontos ez?
    Mert a víruspánik legfőbb, szent érve az időhiány volt, a szintén kiemelt tudományosság mellett.
    Ergo "kuss, hidd el, vedd a szurit, nincs idő agyalni, mert mindmeghalunk" alapon nyomult a banda (politika, gyógyszergyártók, oltáspárti köz-tömeg).

    Akkor hogy jön ki X-re, hogy 1. nézz utána, ellenőrizd le, 2. hosszú távú hatástanulmányok elemzését ne is kérd/várd, 3. ellentmondásos adatok (kommunikáció) halmozódnak egymásra, 4. légy felelős, okos, dönts jól, bízz...?

    Azt - bár magamévá tenni nem tudom, de - el tudom fogadni, ha valaki azzal érvel, hogy "leszarom a hosszú távú kockázatokat, pánik van, mindent meg kell próbálni, ami elérhető, bármi is lesz", de ez a "tudományosság, hitelesség vs. gyíkembersimogató buta csürhe" narratíva nettó bullshit.

    [Zárójelben még idebiggyesztem: gender vs. biológia tárgykörét illusztrációképp... Nemváltás, férfiak szülési joga, stb.]

    [ Szerkesztve ]

    "Szerintem."

  • niof

    addikt

    válasz TFSi #1361 üzenetére

    De, abban igaza van, hogy létezett ilyen konteó. De megvalósíthatósági problémák miatt a szőnyeg alá lett söpörve. Aztán, mikor volt a 9/11, akkor elkezdték nyomni a propagandát, mutogattak ilyen kedves ámerikái családokat, hogy ők bizony beültettették a csipet, mert mi van akkor, ha történik valami katasztrófa, és nem tudják a holttestüket azonosítani? Ez volt a duma, hogy ezért. De aztán megint a süllyesztőbe került, és akkor már terjedőben is voltak egy jó ideje a mobilok, ami sokkal egyszerűbb megoldás lett, mint a "beültetés"...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • [HUN]NIMROD

    aktív tag

    válasz TFSi #1364 üzenetére

    +niof: Van egy tippem, miért ez a nagy értetlenkedés: még mindig nem kötitek össze a sok egymástól látszólag független információmorzsát, nem alakul ki a nagy kép. Olyan ez, mintha néznétek ez a képet, és azt mondanátok hogy ez még bármi lehet, és ha egy "alusisakos" állítja hogy a Mona Lisa, akkor szerintetek ez csak egy konteó.
    Az utolsó konkrét kérdésedre: azért kell tartanunk ezektől, mert mindenben hazudnak, titkolóznak (pl MKUltra), és már rég kiderült hogy selejtes sátánista pszichopata beteg állatok (pl Epstein szigete - zárójelben csak az a két kirakósdarab a kismillióból, amiket az elmúlt napokban megemlítettem.)
    Ja, a laposföld minden konteók öreganyja, na hát én ezzel már úgy vagyok, hogy egyáltalán nem rázna meg, ha kiderülne, hogy ez is igaz. Kíváncsi vagyok, ti hogy álltok az érvekkel/ellenérvekkel, mert az idők során nagyon sok olyan "bizonyíték" bizonyult kamunak, ami a gömb mellett szólt, és igazából csak egyetlen egy megdönthetetlennek látszó jelenség van, ami kizárja a laposságot. Tudjátok melyik ez?

    [ Szerkesztve ]

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

  • Mr K

    senior tag

    válasz TFSi #1367 üzenetére

    "Egyébként járt már valaki a Föld végein, anélkül, hogy lepottyant volna az űrbe?"
    Az Az istenek a fejükre estek c. dokumentumfilm végén mutatják is.

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák