Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TFSi

    őstag

    válasz [HUN]NIMROD #1296 üzenetére

    Ahhoz képest, hogy olyan ártalmatlan volt a Covid, meglehetősen sokan lettek súlyosan betegek, vagy haltak meg a szövődményeiben válogatás nélkül. Az meg hogy egy kísérleti, oltási technológiának vannak mellékhatásai, várható volt. Ezt is eltúlozták, és féligazságokkal etették az arra fogékony "kutatóprofesszor" szintű nagyérdeműt az mRNS technológiáról. Pontosan ezzel van a baj, totál hozzánemértő Átlag Bélákat szólit meg a konteódiktátor, amit én egyenesen erkölcsi bűnnek tartok.

    A felsőlégúti betegségek elkerülésében, és a hideg levegő bekapkodása okozta torokhűlés ellen meglehetősen jó szolgálatot tesznek az FFP maszkok. Ez sajnos tény, de ha hiteles tudod cáfolni, hát rajta. A pofapelenkás idiótázás sajnos nem tesz meggyőzővé ebben a kérdésben sem.

    Az a nagy gond, hogy a Pócs félék gondolkodása totál érzelemvezérelt és erősen manipulatív állapotok, elég csak a Rusvai Miklóssal folytatótt beszélgetéseit megnézni.

    Szerintem konteók helyett a széleskörű, hiteles tájékozódás az egyetlen megoldás. Ha erre nem vagy nyitott, akkor maradnak a Pócsok és a többi manipulátor.:U

    [ Szerkesztve ]

    Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

  • cappa72

    nagyúr

    válasz [HUN]NIMROD #1296 üzenetére

    Ja nem, tudom mit hordanak még a mai napig is az igazi hívők: MASZKot, b+!
    Miért gondolod, hogy hívők azok, akik maszkot hordanak?

    kibszott idiótát a pofapelenkával.
    Szavaidből az derül ki, hogy mindenki aki maszkod hord, az idióta.
    Ha ez így van, akkor ez egy új konteó?
    Ha netán műtene egy orvos, akkor előtte megkéred, hogy nehogymá' maszban műccsön doki!? (Nyílván helyesírási hibák nélkül).

    Elég hamar levonsz következtetéseket, egyértelműen tényként kezelve.
    Mielőtt másorka kígyót-békát kiáltasz, több oldalról is körbe tudnád járni az adott témát.

    "Mit érdemel, ki ítélkezni mer, de életedből semmit nem ismer?"
    (Dinamit)

    Csak úgy itt hagyom:

    Ez nem csak a covidra érvényes ajánlás...

    [ Szerkesztve ]

    B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Új hozzászólás Aktív témák