Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz brazos #38427 üzenetére

    Igaz hogy nem vagyok tisztában a CE és az addonok működésével, felépítésével, de a letöltött filmeknél a mediainfo-val még elbírok, ott látom hogy mi a képsáv felbontása ;)


    És ugye ezek ugyanazon listából jönnek elő.

    De pl 1080p hunsub linkekben van ilyen is

    De pc-ről egész más a világ, mint a boxról az addonnal. PC-n az onlinefilmekingyen.com oldalon a minőségnél ha kiválasztom bármelyik minőség opciót, rengeteg film jelenik meg, eddig a boxon is így volt, de ma ahogy látom már csak 30. Mindegyiknél. És nem állítottam be se azt hogy csak azokat mutassa amiket még nem láttam, sem semmi mást. 30/kategória, ennyi :F Azt felfedeztem hogy a némelyik filmnél a beállításoknál van lehetőség a műsorfolyam váltásra, ott néha lehet választani a 720 és 1080-as felbontás között már filmnézés közben, de olyan is van hogy elvileg van ott két lehetőség, de váltani nem enged. De a legtöbb linknél nem jelenik meg ez az opció.
    Nem tudom most mi történt, de szinte minden film minden linkje szaggat. PC-n és az addonban is.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák