Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lippy

    csendes tag

    válasz Lippy #598 üzenetére

    Ezzel kapcsolatban kérdeznék másokat, esetleg volna valami tipp!? Még nem volt Wi-fi-s telefonom, úgyhogy nem tudom mit kellene úgy állítani hogy jó legyen. Itthon egy D-Link DIR-615 router van.
    A telefonon be lehet állítani:

    - Network type: Infrastructure ; Ad-hoc
    - Security mode: Open network ; Shared ; IEEE 802.1x ; WPA/WPA2 ; WPA/WPA2 PSK
    - Encryption mode: TKIP ; CCMP/AES
    - EAP types: EAP-TLS ; EAP-PEAP ; EAP-TTLS ; EAP-SIM
    - TCP/IP settings: Use DHCP (Yes/No) ; IP address, Supnet mask ; Default gateway ; Primary DNS ; Secondary DNS

  • Lippy

    csendes tag

    válasz Lippy #598 üzenetére

    Nos, kissé megkésve, de leírom és megmutatom a tapasztalatokat. :)
    Ígértem hogy...
    Rádió. Elmegy. Nem RDS, ugyebár. Ezáltal, vagy ettől függetlenül néha gyalog is recseg a vétel, de nem minden adó esetében. Ha az antennát kihúzom, akkor talán valamivel jobb.

    Zenelejátszás: még nem valósult meg. :B

    Fényképezőgép:
    Készítettem pár tesztképet. Látassék az eredmény:

    Hátsó kamerával:

    1 ; 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ; 7 ; 8

    és az előlapi kamerával (amivel még a legkisebb kontrasztra állítva is több árnyalattal világosabbra készíti a képet. Hümm... Kár.)

    Teljesen sötétben, vakuval, kb. 30 centiről.

    Teljesen sötétben, vakuval, kb. 1,5 méterről.

    Teljesen sötétben, vakuval, kb. 1,5 méterről, maximumra véve a kontrasztot.

    És egy videót is. Hát... hümm... ezen nem szükséges kitakarni senki arcát. :D

    Ja, és igen. Jelentem, a WIFI jó. Kipróbáltam pár ingyenes helyen és remekül muzsikált. Van rajta gyárilag Opera Mini 4.2 és 5 beta is. Persze azóta felajánlotta hogy letölthetem az 5.1-et MAGYARUL is. Megtettem, ha már annyira ajánlkozott. :) Viszont az gondolom nem meglepetés hogy a Youtube videókat nem játssza le. Sajnos még a Bolt böngészővel sem.
    Mellesleg nem jól tudtam a routerem jelszavát. De végül aztán rájöttem, így itthon is sikerült csatlakoznom.

    Ezek után pár javás programért és játékért nyargaltam a menüben eléggé eldugott böngészőt megnyitva. Ugyanis a főmenüben van egy Bluetooth gomb, ami helyett szerintem egy WIFI-s jobb lett volna. Mert első körben el kell bogarászni az almenükben hogy wifi hálózatot keressen, kapcsolódjak (a kapcsolódást nem jelzi, csak ha nem sikerült), aztán vissza a főmenübe, a szórakozás és játékoknál a java programok közt pedig meg kell nyitni a böngészőt. Kicsit macera. De ennyi pénzért legalább van benne és szerintem elfogadható. :)
    Nya, de visszatérve a Javához. Pár oldalon azt gondolta hogy nekem Sony Ericssonom van. Nem gondolta rosszul, mivel a telefon System Info-ja szerint:

    Platform Info: SonyEricssonW800i/R1L
    Java Extension: CLDC-1.1/MIDP-2.0
    JVM RAR: 4.808.608 B
    System Encoding: ISO8869_1 - tánha valakinek számít ez is. :)

    A zenelejátszót még pótolni fogom.
    Ha addig bármi kérdés volna, csak nyugodtan. :)

Új hozzászólás Aktív témák