Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lippy

    csendes tag

    válasz MichaelRaven #597 üzenetére

    Szia!
    Nos, tegnap délután feladták DHL-el, és ma délután fél 3-kor már nálam volt. :)
    Egyelőre pozitív tapasztalataim vannak. Kellemes, jól összerakott kütyü. Fém szegéllyel és akku-fedlappal. A menüje még egyelőre szokatlan, nem a megszokott, Európában elterjedt stílus. Játékból kettő van, a gyémántos meg ilyen párkeresős és dobókockás.
    TV-je az elvárható szintnek megfelelő. TV2, RTL Klub, M1 és a regionálist simán befogta. Annyit kellett viszont csinálni hogy a régióban a Western Europe-ot választani. Mert alapbeállításnál színes volt a kép, de zúgott, nem volt hangja. Aztán a 'Hungry' (nem Hungary :D) módban fekete-fehér volt a kép, de már jó volt a hang. Végül a WE-nál már jó lett.
    Rádiója érdekesebb. Még nem próbálgattam ki rendesen. Majd ma este. Erről később írok.
    Fényképező. Hümm... Ennyi pénzért nem rossz. Láttam már pár finn csodával készített képeket, némelyik 'olajfestményeshez' képest ez jónak mondható. Zajos, de nem kritikus. 1600×1200 a max felbontása. A kijelzőnél lévő kamera még a legkisebb kontrasztra állítva is több árnyalattal világosabbra készíti a képet. A hátsó a mérvadó. A színei is elfogadhatók, majd nappal csinálok pár tesztképet, most csak szobában próbáltam.
    Wifi-vel egyelőre az itthoni routeremre sajnos (még) nem sikerült csatlakozni - mondjuk kb. 10 perce próbábálgatom csak - hiába tudom a jelszót. Majd megnézem holnap belvárosban az ingyenes helyeken.
    Zenelejátszót még nem próbáltam. Arról is később.

    Igen, láttam hogy azt árulják. Ezt én is kerestem de nem volt. Nekem most szállítással/paypal lenyúlással (és egy 4 gigás memóriakártyával) együtt 25e hufban volt. (Persze ebből jó 7e a futár volt, ezt le lehet tornázni 2,5 körülre is.) Ha jó lesz a wifije is, szerintem jó vételnek mondható. Én legalább is elégedett vagyok vele.

Új hozzászólás Aktív témák