Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz79

    őstag

    válasz ---Lasali--- #20524 üzenetére

    Belebotlottam az oldalon,ezért linkeltem be.
    Én nagy valószínűséggel komolyabb bringát veszek.
    Már ha megtalálom a Nekem valót. ... :)
    Bár mi mondható komolynak....

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

  • dragonfx

    veterán

    válasz ---Lasali--- #20524 üzenetére

    ezt akartam mondani. a vázgarancia smemit nem ér.
    tuti kitalálnak rá valamit.ez a fogd meg a semmit történet.marketing.
    én egy menő bolt szervizesével elegyedtem multkor beszélgetésbe...és őneki meséltem a merida vázam esetét...
    mutattam hol vana repedés...mondta a merida kellys ktm életrartam garit ad a vázra de ő biztos benne mind3 elutasitaná a garanciális cserét ha a villanyakcső lenen repedve mondván "biztos" csunyán ugráltam vele....nem ugy állnak hozzá hogy jajj mi ez nekunk ne itt van egy másik tömegtermék 50e.s váz hanem bizonygatnák akár szakértőn keresztül hogy te nem hazsnáltad rendeltetésszerűen...
    erre hogy alkatrészt cserélsz erre talán nem fognák rá bár ki tudja....
    ha azt veszed egy merida váz 60 ez a rockrider bicaj meg 60 az aegész bőven megéri....vegyük azt 1éven belül széthullik az alkatrészek fele.kicseréled faxára még mindig nem tartasz 100nál....

    20525>>na ez egy okés érvelés.megfontolt.ezt elfogadom.szerintme napi melojárásba és hétvégi ekrekezésre enyhe terepen a rockrider bőven megteszi.állja a sarat.közel sme biztos az alkatrészek fele széthullik.aki vigyáz rá annak nem fog.doere váltó és lánc is szétmegy 3 év alatt kb....
    aki megb extreme hard hazsnálatra vesz az ugyis maga épitit és az tényleg nem lesz 300 alatt...de út csúcstechnika lesz persze.....de amugy nem vágom mi a különbség mondjuk egy 40e.s alu meg 240e.s aluváz közt.... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák