Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Runner_fxr #14900 üzenetére

    szerintem is teljesen jogos, az ő ideje is pénz, főleg ha az alkalmazott pumpálja fel. 50ft nem nagy tétel, van ahol egy 100-ast kérnek

    egyébként a legjobb megoldás ha egy stapabíró egyszerű pumpát leláncolnak az ajtó mellé hogy be kelljen érte menni elkérni, de kiérjen az ajtóhoz támasztott bringáig
    persze ez is tönkre fog menni idővel, mert sokan még pumpálni sem tudnak, de ez benne van a bizniszben

    én is bementem múltkor fújatni, pedig van 2 pumpán is, de épp valamiért engedett a boltbajárós (utána kiderült, szálszakadt a külső)

    én az egyetlen tahóságnak azt tartom mikor egy ott vásárolt, új kerékpár beállításáért pénzt kérnek

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • imyourfriend

    őstag

    válasz Runner_fxr #14900 üzenetére

    Jöjjön és vásároljon a boltban az illető, ahogy mondod. Van ahol mondják itt van tessék fújd fel vele valahol meg 50 forint. Országútinál meg is értem mert ott fel kell fújjam legalább 7 bar környékére, viszont ha kigurulok a benzinkútra egy mtb-vel és fellövöm a gumit akkor ott nem kérnek. Persze ez bunkó hozzáállás meg másra mutogatás, azért vásárlóbarátabb ha azt nézzük hogy bérmentve fújunk ha nincs csúcsidő. Legalábbis részemről vásárlóbarátabbnak tűnik. Mert nyílván oda megyek vásárolni ahol kedvesebbek pl ilyen téren. Amely vásárló pénzt hoz vagy bringát akar vásárolni az csak nem ilyenen dönt, hogy te most épp kereket fújsz vagy mást dolgozol. És 1-2 perc aztán jössz segíteni neki. Nyílván rohanó világunkban jól jön az a pár 50forintos is, de ha visszatér vásárolni pl egy belsőt minden második ember a boltba akkor már megérte felfújni a kereket. :P

    [ Szerkesztve ]

  • Xantomas

    őstag

    válasz Runner_fxr #14900 üzenetére

    Ok, de mi van azzal, aki szimplán csak rohant, és nincs nála pumpa, vagy elhagyta menet közben?
    Jártam már úgy, hogy úgy indultam egyet tekerni, hogy egyszáll szütyővel, benne defektjavítóval, szerszámokkal, személyivel, bankkártyával, és defektet kaptam. Belső ki, megcsináltam, de a pumpát valahol elhagytam, és későn kaptam észbe. Eltotyogtam spd cipőben kerékpárboltba, mondtam, hogy szeretnék kérni egy pumpát, hogy felfújjam, de csak pénzért (KP-ért) ők fújták volna fel, pumpát nem adtak, holott elég látványosan ott volt a pumpa tartója a vázon. Apró nélkül meg pislogtam, és inkább toltam tovább, szerencsémre találtam egy benzinkutat, ahol szigszallag segítségével fel tudtam fújni a prestás belsőt.

    Megjegyzem Pest, és hétvége, mikor nincs is nyitva szinte semmi. Pedig, ha akkor fújhattam volna, lehet azóta már több hétvégi gyors rapid kerekezés esetén vettem volna ott valamit, mert éppen eszembe jut, hogy kellett volna.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

  • gergo5991

    őstag

    válasz Runner_fxr #14900 üzenetére

    irány a benzinkut, ingyen van a pumpa :D
    am meg teljesen jogos, hogy pénz elkérnek érte, lehet hogy neked semmiségnek tűnik, de a kompresszor se csettintésre mukodik :D
    sőt én simán 100-150 ft-t is elkérnék érte

Új hozzászólás Aktív témák