Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • válasz SOAD19 #47016 üzenetére

    na jó, viszont ha egyszer megvan, akkor se kötelező, se olajcsere, se súlyadó, se benzin, se semmi.
    gumit is jóval ritkábban kell cserélni, csapágyakat is... lánc-lánckerék meg ugyanúgy :)

    szóval egyszer visszahozza az árát, de (hacsak nem valami unikumról van szó) én nem adnék 200ezernél többet egy bringáért... igazából már a bianchi-ra is valahol sajnálom a 150k-t + utazás...
    bár ezt az utazást úgy fogom fel, hogy sose vonatoztam még München-ből haza, és milyen jó kirándulás lesz 20ezer forintért... nyáron lemegyek a partra, 1100 forint 3 gombóc fagyi+belépő a strandra.
    így nézve sokkal elviselhetőbb :)

    mod:
    meg amúgy is szeretek vonatozni. megnyugtat.

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • Auratech

    őstag

    válasz SOAD19 #47016 üzenetére

    Számomra elsőrendű előnye a bicajnak, hogy fitten tart. Ha nem sportolok semmit, akkor is tekertem 30 Km-t minden nap. Mivel főként nem fizikai munkát végzek, ez megfizethetetlen. Minden nap kétszer kirándulok. Befele, meg hazafele. Ma is vettem két gombóc finom fagyit (belga csoki-tejszínes karamell) és szép nyugisan hazarodeóztam kellemesen kimelegedve. Közben zenét-rádiót hallgatva.
    Motoron gyakorlatilag plusz két réteg ruha kell, vagy fagyoskodom. Mikor beérek, ugyanolyan szar a kedvem, mint kiinduláskor, ráfázva. Ráadásul napközben én mozgok a belvárosban leggyorsabban, bicajozva.
    Egy pofás bringa öltöztet is. A Scottim azért nem a legszakadtabb tekerős, és enyhén mocskos melós ruhában(hálózatszerelés..) sem néznek hajléktalannak, ha egy szép tiszta, drágának mondott bicajjal leállok bárhol. Inkább így, mint indiánfrizurával-bőrdzsekiben egy rozsdás, elhanyagolt szakadékon, krokodilbőr cipőben, cigizve....
    Nem utolsó sorban egy év alatt még izmosabb lett a combom, mint a győri balettos emelős srácoknak.
    Az én koromban el kell kezdeni figyelni az izomtömeg megtartására is. Ilyenkor a kamaszévekben felpakolt izomzat már rég semmivé válik, ha magára hagyja az ember, hivatkozva a sok melóra, bármire.

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

Aktív témák