Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Manitou #11545 üzenetére

    A Sigma az xxx6-ben használt DTS protokollt a xxx9-ben ezen hibák miatt cserélte le STS-re. Már a DTS is digitális volt, de sikerült "ügyesen" úgy megalkotni, hogy érzékeny volt bizonyos zavarokra, mint az analóg kommunikációt használókat. Az STS protokollos darabokkal és más megbízható gyártók modelljeivel nincsen ilyen probléma.

    Nekem 9,5 évig egy Mity 2-es üzemelt, tette a dolgát, de sajnos annyira kontaktos lett (nem a vezeték, nem a csatlakozója, maga az eszköz valahol belül), hogy bringacserekor eszembe nem jutott átvinni. Néha kopogtatásra, néha nyomásra megindult, néha útközben magától, de a feladatára használhatatlanná vált. A tartó műanyagja hűvösben úgy meg szokott keményedni, hogy nem lehetett kivenni belőle az órát, Ennek ellenére a Mity 2 érzékelője, kábele és tartója még most is használatban van, ha jól rémlik, egy Velo 5 teszi benne a dolgát.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • KaraDani

    addikt

    válasz Manitou #11545 üzenetére

    Én is szerettem, annyira ez a pár baki nem volt zavaró :N

  • CL Smooth

    tag

    válasz Manitou #11545 üzenetére

    Én 10 ezer forint körül vettem egy vezeték nélküli cateye órát, legnagyobb problémám az volt, hogy állandóan magától is mért. Nem tudom pontosan mi zavarhatta be, de manapság amennyi wifi van simán el tudom képzelni, hogy az zavarta be. Menet közben nekem jól működött, de az nagyon zavart, hogy amikor hazajöttem, leraktam az asztalomra akkor volt olyan, hogy ránézek és 200km/h-át írt ki. Az összes megtett kilométer funkció így használhatatlan volt. Azt hittem ez már egy kiforrottabb technológia, de nagy csalódás volt. Ez így ebben a formában egy vicc. Állítólag a komolyabb vezeték nélkülik már olyan frekvenciát használnak, hogy nem zavarja be őket semmi, de azok 20-30 ezerbe kerülnek. Eladtam a vezeték nélkülit és inkább vettem egy 8 ezer forintos vezetékes enduro 8-at, tökéletesen működik, megbízható. Azért döntöttem először a vezeték nélküli mellett, mert a 180-at mozgó villához nem tartottam jó megoldásnak egy vezetékest, de simán rá lehet rakni. Ha jól el van vezetve nem okoz problémát. Villát meg elég ritkán cserélek, de akkor sem nagy katasztrófa átvezetékelni.

Aktív témák