Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz venember83 #5638 üzenetére

    Gratula, örülök, hogy egyben megúsztad. :) Na és most hogy érzed magad, kissé elgyötörten vagy minden oké?

    mindenki: Na és akkor Velencéről. 7 kört terveztem, de csak 6 sikerült, viszont összességében sokkal gyorsabban mentem (nettó 8 óra alatt), szóval azért elégedett vagyok. Tavaly kb. 90 perces köreim voltak, most kb. 75-80, sőt a 3. körnél elgurult a gyógyszerem és egy 70 perces is sikerült. Fura érzés volt, amikor utolértem másokat, és eszembe jutott, hogy hmm, hát most nekem meg kellene előznöm őket, mert gyorsabb vagyok és nem tudok haladni, ha nem teszem meg. Ilyen problémával normál esetben nem szoktam szembesülni... :DDD

    Ami miatt nem sikerült a 7 kör, az a túl hosszúra nyúlt pihenés délben a 3. kör után és az 5. körben nálam szintén új dolog: begörcsölt mindkét combom, így többször meg kellett állnom. Amikor beértem, úgy-ahogy kilazítottam, de utána már nem volt elég idő két körre, csak egyre.

    Így viszont volt időm ücsörögni és nézelődni, és megállapítottam, hogy összesen két lány teljesítette a 10 kört. Ez iszonyatos aránytalanság, ezért el is határoztam, hogy idővel muszáj, hogy teljesítsem a tízet. :D Rá kell edzeni, de éppen a szintidőn belül teljesíteni nem lehetetlen, csak azok a nehéz kora délutáni órák ne lennének, a tűző nappal... Montizni sokkal jobb azért. :P

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák