Hirdetés

Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    kegyetlen vigyázzatok, meg figyeljetek oda, ... eszméletlen hülye némely kerékpáron közlekedő vagánykodó baromarcó virsliszájú

    ma a batty-nál, balról, 45 fokba egyenesen elém vágott be egy srác, be kellett satuznom, kb 10cm múlott ...
    habitusomból fakadóan ráordítrottam h "mi a faszt csinál"
    erre bevárt, mellém gurult, és elkeuzdetrt kötekedni (egy (kopasz) fejjel magasabb meg sztem 20 kilóval több, (szóval összecsomagol, és felad postán) h mi a f.szt képzek én magamról, meg milyen hagonb beszélek vele (ilyenkor mindig az egójuk vezérli őket már és nem a józan ész, ugyanis vagy 40 ember volt még ott ...) meg mindig azzal jönnek, hogy milyen alulkulturált vagyok én, meg hogy otthon ordibáljak, meg hogy merem felemni a hangom vele szemben .... meg ha bajom van álljunk meg és "beszélgessünk" - mindezt közel sem barátságos hangnembem - mondom "te vagy szabálytalan és még te akarsz beszélgetni?" Mondom "örülj h nem lett semmi bajunk" ... erre ő: " "bajunk?" .. annak örülj h neked nem lett bajod "- mi a f.sznak képzeli ez magát? istennek? b.zdmeg .... egy ütközés után neki vajon semmi baja nem lenne???? szóval ilyenkor mindig ilyen értelmetlenségeket tudnak csak összehirdeni, meg mutogatni a másikra ....

    meg mondja nekem, hogy én meg a villamossinen mentem ... erre már nem is tudtam semmit se mondani, mert a következő percben bement elém, és keresztbe állt az úton, bele is mentem ....
    végig fenyegetőzött
    ott cikk-cakkozott előttem

    majd mikor megkérdeztem, h most már elmehetnék e mellette, akkor is tök sokáig követett és biztos voltam benne, hogy lesz még folytatás

    de szeretncsére nem így lett

    a megtépázott egójával elment valamerre, és most biztos ő a haverok előtt a májer, amiért még ő fenyített be engem

    ez már a sokadik eset, h valaki f.sz, és amikor megmondod neki, akkor még neki áll feljebb, mert nem kevés ember előtt csinálta a hülyeségét, és kínjában már nem tudja mit tudna a másikhoz hozzávágni ....

    volt aki a piros lámpánál bejött mellém, majd ment 20-szal, mikor kielőzőm, és beszólok neki h ezért sok értelme votl bejönnie elém, akkor még ő kezdett el farolgatni, h majdnem belementem ...

    tanulság:
    csak akkor szólj be a szabélytalankodónak, ha szemből jön.
    mert akkor megmondod neki a faszát
    lerombolod a kib.szott nagy egóját
    és nem tud utánadjönni, mert már minek

    -.-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-.-

    múltkor szintén a batty-nál egy 8-as trendi-fenszi boy boly úgy előzte ki az előttük haladó egy kerékpárost, hogy 4 oszlopban jöttek velem szembe 2 sorban,
    4-en!!!!! .. 1-1 a kerósávon kívül
    1-1 meg a kerósáv két sávjában

    csak besatuzni tudtam, (mivel velem szemben is "csak" kettő jött az én sávomban) és arcukba küldtem üvöltve:
    "istenem b.zdmeg, mekkora GYÖKEREK vagytok!"

    mindezt szintén vagy 40 ember előtt
    remélem elgondolkoznak, hogy ez k.rvára nem funky
    és ezt tolják utána a gyalogos-kerékpárúton???? )))-.

    szóval én már nem "szólok" rá senkire ... mert nem éri meg
    sajnálom, ha valaki majd azzal a f.sszal fog ütközni, aki velem is szabálytalankodik, de nem fogok rászólni, minek következtében az esélye is kisebb lesz, hogy magába nézzen .... )))-.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Aktív témák