Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Doki-HUN1978 #45793 üzenetére

    Nyilván ha otthon ülsz a klimatizált lakásban és kint 35 fok van, bizonyára nem meleg...
    Nekem 35 fokban még a bőröm is meleg, nemhogy egy kesztyű.

    Nem volt a kezemnek jobban melege, mint kesztyű nélkül, nem izzadt jobban, nem rohadtam bele a kesztyűbe. Ez az én értelmezésemben azt jelenti, hogy nem meleg egy kesztyű.

    Annyit véd, mint a hosszú gatyám, mikor elcsúsztam a betonon. Szana szét szakadt és persze a lábamról is lejött a bőr.
    Kövesebb erdei úton csúsztam már rajta, a semmi baja nem lett sem a kezemnek, és a koszolódáson kívül a kesztyűnek sem.

    Nem kötözködni szeretnék,de erről a "tökéletes tapadás, kopás nélkül" jut eszembe.
    Lásd az első pont: sokkal biztosabb volt a kormányfogás a kesztyűben, mint kesztyű nélkül. Városban párszor mentem nélküle, de ott is visszaszoktam rá, ugyanis a tenyérrész szilikonbetétjei miatt szó szerint hozzátapadt a kezem, míg kesztyű nélkül az ellenkezője jött elő: 30 fok feletti hőmérsékletben 1-2 óra után az izzadtságtól csúszóssá tudott válni a markolat.

    Ahogyan venember83 is írja, ez itt feljebb pusztán egyéni véleményem, ami véletlenül megegyezik több ismerősömével is, de ebből nem fogok következtetést levonni.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák