Hirdetés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz lefkosia #41736 üzenetére

    Szia!

    Talán a Trek kicsit drágább. Egyébként hiszed vagy sem, kb semmi különbség nincs köztük, főleg az a különbség melyikre milyen márkanevet festettek rá. Ha mutatsz egy kimondott szerelékkel bringákat, azok közül már könnyebben lehet választani, hogy melyik alkatrész éri meg.
    Trek persze jó márka, de a tipikus esete annak, mikor egy prémium márka a neve miatt túlárazza dolgokat, és az alsóbb kategóriába már nagyon butított termékeket ad el, aminek gyakorlatilag köze nincs a felsőbb kategóriás modellek minőségéhez. Tehát itt is ha "olcsót" veszel, lehet érdemesebb egy "olcsóbb" márka modelljeit választani, akiknél a csúcskategória nem 2-3 milliónál ér véget, hanem mondjuk 1-nél.
    Sajnos ajánlani nem fogok, nekem nincs időm ezért végignézni 10 katalógust, meg megnézni mit lehet beszerezni, valamint minden rohadt drága jelenleg az országban.. úgyhogy szívből ilyen 200 ezres 29 eseket nem tudok ajánlani. Nem tudom mennyit szánsz rá.

    Egy olcsó trekben ilyen felniket találtam:
    [link]
    [link]
    [link]
    Bontrager! oh je. Ez inkább bonTróger. Jah mellesleg a kerék rossz küllő mérettel volt fűzve gyárilag..

Aktív témák