Hirdetés

Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Misály #34906 üzenetére

    Engem a bicikliről akart leszedni a Kunigunda úján lévő erőművel szemben vmi német juhász korcskeverék, de ráb*szott, mert kiszúrtam! Átellenben volt az úttest túloldalán, tőlem úgy 10-20m-re és le se vette rólam a tekintetét. Én se róla, és mozdulni se mozdultam, mert tudtam, hogy ha megteszem, akkor lesprintel a francba. Ipari terület, úgyhogy szépen megvártam, míg a szembe sávba jön egy kamion, és mikor úgy 10m-re volt tőle, elkezdtem sprintelni a bicóval. Ő nem nézett semerre, csak elindult oldalra ütköző-pályán...

    A csel bevált. Nem tudott elkapni. Anyagi kár nem keletkezett, vesztettem 20 percet...

    Kutyasétáltatás alatt pedig nem egy mopsz méretű dögöt rúgtam fel, ami póráz és szájkosár nélkül morogva-vicsorogva sprintelt rá a kutyámra, miközben a gazdája vagy fél km-ről kiabálta, hogy nem harap, nem bánt, vagy le se szarta, hogy hol van a dög, mert a kutyás barátnéival trécselt a tér közepén...

    Bringa:
    Nem állítom, hogy mindig minden szabályt betartottam, de a másik oldal se szent... Heti rendszerességgel játsszák el velem, hogy nagy gázzal megelőznek, majd 10m-re előttem satufék, mert nekik jobbra kell kanyarodni. Ilyenkor a helyzettől függően 3 lehetőségem van: 1 - Én is satuzok. 2 - Kikerülöm. 3 - Telibe verem oldalról...

    Szívemből mondom, egyszer olyan szívesen választanám a harmadikat vmi jó hangos kürttel megkombinálva... :W De sajna erősebb kutya kefél... Nem megyek neki egy nálam 20* nehezebb valaminek...

    Puhatestűek is megérnek egy misét... Egy hete laza 20-as tempóval suhantam a Múzeum körút kerékpárútján, mikor a Deák térnél a fickó mindennemű körbenézés nélkül kitolt elém egy babakocsit... Komolyan nem sokon múlott! Satufék és csengőtépés...

    És ilyen sztorikból van lassan egy könyvre való, pedig nem vagyok pesti mokány...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Aktív témák