Hirdetés

Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz gooool #34813 üzenetére

    A közelmúltban voltam én is hasonló gondban. Sajnos ugy tünik, nincsen rá jó megoldás. Lehet közeliteni a dolgot bizonyos jellemzők alapján. Pl. én elég kicsi vagyok, már ami a testtömegemet illeti, keskeny csípővel, igy keskeny nyergek közt kellett keresgélnem (eddig egy charge spoon-om volt, ami jól párnázott,de viszonylag széles), mivel volt olyan gondom, hogy a combom belsejét is dörzsölte a nyereg. Minden esetre a próbálgatást ajánlotta mindenki, mert sosem lehet tduni mi lesz neked a kényelmes.
    Hosszabb utat az újjal (San Marco ponza power) még nem mentem, csak ilyen 50km körül,de a régit már ott is éreztem. Remélem ilyen egyszerűen megoldódott a dolog.

    BTW, próbáltam egy fi'zi:k-et is, az is nagyon jó volt, csak azok egy vagyonba kerülnek, és nem mertem megkockáztatni, hogy hosszútávon nem lesz kényelmes, és belefeccöltem 30k-t...

    Ezeket a kivágott megoldásokat próbálnám még ki szivesen. Ha ez nem jön be, vagy majd elhasználódik, akkor lehet rámegyek egy ilyenre.

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Aktív témák