Hirdetés

Aktív témák

  • tzimash

    őstag

    Sziasztok!

    Nem mostanában jártam itt, de azért olvasgattam néha-néha a topicot. Vizsgák, költözés, csaj :) ezek miatt volt hanyagolva a bringázás. Ma úgy döntöttem megyek egy karikát a nagy szél ellenére, ez lett az eredménye:

    A vázon kívül nem találtam más baját, de ez is pont elég ahhoz, hogy úgy néz ki erre az évre vége a bringázásnak. Idén már nem akarok és nem is nagyon tudok rá költeni.
    Az eset:
    Szabadbattyán 7-es út.
    Az én hibám, figyelmetlen voltam. a Tác felé forduló sávba soroltam, volt elől egy böszme teherautó, utána egy fehér merci, aztán én. A lámpát nem láttam a teherautótól, onnan tudtam, hogy zöld van, hogy elindultak. Mentem én is, a merci után, de már ő sem tudott befordulni, mert már piros is lett újra. Fogalmam sincs merre néztem, csak azt vettem észre, hogy áll egy autó előttem... csatt bele a mercibe. Nem gondoltam, hogy ilyen rövid ideig lesz zöld, hogy 3-an nem tudunk át menni, valszeg ezért nem néztem a lámpát... szóval az én balf@szkodásom eredménye volt. Zúzódás a bal vállamon és a jobb combomon.

    Figyeljetek oda, jó bringázást, balesetmentes kilométereket!

    Azért ha láttok valahol egy 52-53-as alu vázat, ami kihagyhatatlan nyugodtan privizzetek rám:)

Aktív témák