Hirdetés

Aktív témák

  • venember83

    nagyúr

    válasz Manitou #2977 üzenetére

    A sötét oldal egy használt teló vásárlása. Ismét. De a BlackBox Motion Control is lehetne az, igen. Köszönöm, R7 szóba se jöhet, itt nem lehet hozzá semmilyen alkatrészt venni, még egy nyomorult O-gyűrűt se, míg RS-hez van kb. minden, és a youtube videók segítségével meg pár szerszámmal a szervizelése is megoldható itthon. Az R7-em (Platinum SPV, kétezerhetes tán) amúgy eladó, ha érdekel. Most volt a Chiliben, bal oldalt dugattyúcsere volt (nem kétforintos tétel), jobb oldalt meg kapott új O-gyűrűt, plusz a szezon végén volt teljes szimeringcsere, O-gyűrű csere és olajcsere, plusz pucolás, most jónak tűnik, nem ereszti sehol a levegőt, olajat meg soha nem is eresztette, csak nekem a fentebb említett okok miatt nem éri meg Manitou vonalon maradni, nem buli nekem minden apróbb szervizelésért oda-vissza száznegyven kilométert utazni kétszer. :(

    Ja, SID. Merevebbek hála a 32-es becsúszóknak, hasonló a kialakításuk, mint a Rebáknak, de persze itt-ott azért spóroltak a mérnökök a tömeggel, pl. kevesebb olaj kell bele. :DDD A tíz kilós merev XC bringa meg igen jó tömeg. Nekem is közel annyi volt a kocka még V-fékekkel. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák