Hirdetés

Aktív témák

  • raczger

    őstag

    Tegnapi edzőköröm: [link]
    Ekkora távon már elég sokat csal a gps. Km órám szerint 147km-t mentem 27.5-es átlaggal.
    Tapasztalatom az út alatt: a bicikliúton közlekedő gyalogosok, bringások 80%-a birka, sokszor hihetetlen ideges lettem, a legrosszabb Szob-Vác részen volt, ezen belül is Vác vitte el a díjat. Első, ott van felfestve, táblával kirakva hogy ez csak bicikliút akkor miért kell teljes szélességben úgy sétálni rajta, mintha más nem is létezne? Volt olyan, hogy előttem ment egy kisgyerek az apjával, a gyerek a jobb oldalt, apja bal oldalt. Odaérek, fékeim nyikorognak annyira hogy észrevegyenek, erre elmennék középen de a csávó behúz középre aztán jobbra aztán balra aztán jobbra stb... odaszólok most már picit idegesen neki, na most melyik oldalt?
    Aki Dunakeszi felé szokott bringázni, attól lenne egy kérdésem. Dunakeszi végén a körforgalomnál, ahol véget ér a bicikliút, onnan a Megyeri hídig hogyan lehet eljutni szabályosan? Nekem nem sikerült megtalálnom, a 2-es úton voltam kénytelen menni. Gödön pedig az a mellékutcákon való kacskaringózás... egyszer sikerült is eltévednem.

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Aktív témák