Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #18193920

    törölt tag

    válasz djula #2531 üzenetére

    Stanner mod 1.4 a legfrissebb.
    Sajnos az összefoglaló tényleg nem túl friss, mi nem tudjuk szerkeszteni, nincs admin jogosultságunk.
    Az jutott eszembe, ha Upo is benne van, hogy írhatnánk az adminnak, hogy tegye bele az összefoglalóba, hogy friss információért látogassanak el az Upo blogjába és mellékelnék a linket.
    Így (természetesen, ha Upo vállalja) frissen lehetne tartani a dolgokat.
    Én segítenék mindenben(magyarítás, új infók, stb)
    A TWRP frissességéről szintén ő tudna választ adni én CWM-es vagyok. :D
    Ott így zaljik:
    CWM Telepítés menete:

    Telepítés CWM backup-ból
    1. A letöltött .zip fájlt ki kell csomagolni, és a dátumos mappát [pl.2013-09-12.17.45.56] és annak tartalmát az sd kártyára kell másolni a következő helyre: \sdcard\clockworkmod\backup\
    2. Belépsz a Recovery módba. Töltőre dugott telefon Hangerő fel+bekapcsológomb kombinációval.
    3. Wipe data/factory reset; wipe cache; majd az advanced menüpontban wipe dalvik cache.
    4. backup and restore menü / restore

    Telepítés Zip-ből
    1. A letöltött .zip fájlt bemásolod az sd kártya gyökerébe.
    2. CWM-et elindítod.
    3. Wipe data/factory reset; wipe cache, majd az advanced menüpontban wipe dalvik cache.
    4. CWM főmenüjéből install zip from sdcard - choose zip from sdcard majd kiválasztod a gyökérbe felmásolt ZIP-et és telepíted!

    Ha már ismerős a CWM menü nem tart tovább a folyamat 1-2 percnél.
    Természetesen a "belakott" rendszert érdemes elmenteni előtte, akkor pillanatok alatt vissza lehet térni az előzőre ha gond lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák