Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz krx21 #2913 üzenetére

    Az a 10-15 ezer forint egy 200e-es gépnél nem olyan sok.

    Rakj légyszíves össze egy 200e Ft-t gépet, ahol 10-15e Ft nem sok... :F

    Miből spórolod le? A tápból? A házból? A CPU-ból? (ha nem K-s, akkor eleve nem is igazán beszélhetünk tuningról) A videókártyából? (többet nyom a latba, mint plusz 500Mhz a procin) A ramból?

    Én ~300e Ft-ből raktam össze gépet, és 10-15e Ft-t nagy nyugalommal nem tudtam sehonnan lehúzni. Vagy aránytalanul olcsó házat veszek (de egy ilyen gépet nem rakunk Sharkoon Vaya-ba), vagy sokkal gyengébb tápot (azért Corsair CX430Wv2 már kissé terhelve lenne egy ilyen gépnél, szóval azért csak kellett a HX650W-os), esetleg a videókártyából? (7950 helyett 7850 azért, hogy MSI helyett ASUS legyen? Elnézést, én rossz cserének mondanám, igaz akkor legalább nagyobb nyugalommal raknám bele a kisebb tápot).

    Szóval oké, egy gépben minden fontos, ház, táp, proci, és persze az alaplap is... De ésszerűségre kell törekedni.

    Szerintem.

    Ha most pedig az Asrock ellenérzésekről beszélünk, kinek van valós tapasztalata Asrock-al tuning terén 1155-ös lapok közül? Nálunk a munkahelyen van Asrock, legutóbb éppen Z77 Pro4 és mindent összevetve bizalomgerjesztő kis alaplap, igaz ott nem tuningolunk, de probléma nem volt még vele, pedig lassan fél éve megvan...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák