Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skipqer

    tag

    válasz Pxs #307 üzenetére

    A T-mobile részletes leírásában a webshopban is a nagyobb kapacitású aksit írták (igaz csak a MAh volt megadva az aksi típusa nem). Az SE hivatalos kiadványa szintén a nagyobb MAh számú aksit írja a készülékhez... Jobb helyeken elég könnyen lehetne pert nyerni, végülis simán a fogyaszó megtévesztéséről van szó...

    A képet én is néztem, sajnos Európában nem ismeretlen az ilyen menüpontok hihagyása a nevesebb gyártóknál. Főleg az SE-nél érthető a dolog, hiszen a szerzői jogok egyik élharcosa pont a Sony. Valóban az alsóbb kategóriás MP3 lejtászók majdnem mind tudja ezt. Ugyan az a helyzet, mint pl. a DVD lejátszóknál a DivX. Az összes olcsó darab tudja, a neves gyártók drága lejátszói pedig csak most kezdik alakalmazni, mert ők már érzik, másképp nincs esélyük. Az SE-nek az a szerencséje, hogy ilyen tudású telefont más nem gyárt, ha lenne konkurencia, akkor nálunk sem maradnának ki ezek a funkciók, megtalálnák a jogi kiskapukat.
    (Valószínűleg ha tőlünk keletebbre vetted volna meg a telefont, abban benne lenne a felvétel gomb. Pl. a Samsung D900-ból is ugyan így ki van hagyva a hívások rögzítése, ami máshol benne van.)

    Egyenlőre a VGA kamerát csak videóhíváshoz tudod használni, önarckép készítésére a kis 'tükör' van a hátsó kamera mellett. Illetve a szerviz menüből be lehet kapcsolni az első fényképezőt is, de fényképet készíteni nem lehet, csak a kijelzőn nézni az 'adást'...

    Az én véleményem továbbra is az, hogy a P990-nel különösebb probléma nincsen, persze a legapróbb hiba is idegesítő tud lenni, engem is bosszant pár apróság, de ez benne van a pakliban, minden új szoftvernek vannak hibái amit előbb vagy utóbb ki fognak javítani, csak türelmesnek kell lenni, nem megy minden egyik pillanatról a másikra.
    Ha a Windows-om csak fele annyira lenne megbízható mint ez a telefon most, akkor már örülnék, pedig van vagy fél ezer frissítés már hozzá... :)
    Mindenki komoly gondokról beszél állandóan, amiket különböző helyeken olvasott, de egy két esettől eltekintve saját telefonon tapasztalt ilyen súlyos hibát senki nem írt még itt, akinél mégis volt, szó nélkül kicserélték a készüléket... Akkor mi is van ezekkel a hibákkal?
    Nem védeni szerteném az SE, de sajnos erre lehetett számítani. Teljesen új oprendszer és kezelőfelület, amit senki sehol korábban nem használt, bármennyit tesztelheted a programodat, a felhasználó összes hülyeségére úgysem fogod tudni kapásból felkészíteni ebben biztos lehetsz.
    A javítások miatt pedig nem kell aggódni, 2év garanciát adnak rá, hidd el nekik sem érdekük, hogy ennyi ideig ezzel a telefonnal legyenek még elfoglalva... másrészt nem tenne nekik túl jót, ha az a tábor akiknek a többsége a P800/P900-as idők óta az összes lépcsőt végigjárta ezen a vonalon, a következőre már nem fizetne be...

Új hozzászólás Aktív témák