Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skipqer

    tag

    válasz Pxs #301 üzenetére

    18K környékén 2GB-os? Én a legtöbb helyen az 1GB-ot láttam ezen az áron, ezért is örülök nagyon, hogy rátaláltam arra a hirdetésre, remélem még lesz nekik belőle amikor meg akarom venni...

    Én is végül Brando Ultra Clear Protector Plus-t tetettem rá, a SpeedShop-ban rá is tették teljesen jól, azóta mertem kipróbálni a golfozást is... :D

    Nem tudom, hogy az a + kb.200MAh mennyit számít, én a nagyobb kapacitású aksinál azért többre számítottam. A hátlapot, ami az aksit takarja (szerencsére) elég nehéz levenni jól össze van rakva, így elég macerás lesz gyakran cserélni az aksit, inkább töltsd fel minden nap - nagyon jól mutat azon az aztali tötltőn - aztán ha elkezd gyengülni, akkor vegyél bele egy újat...

    Igen, a töltőre rá lehet még egy eszközt tenni. Az aztali tartón pedig összesen három szabvány csatlakozó található: hátul az USB kábelnek és a hagyományos töltőnek (amibe utánya még valami csatlakoztatható) és az oldalán egy a fülesnek. Szóval rendesen be lehet kábelezni... :)
    A telefonban állítható, hogy töltsön USB-ről vagy sem, valamint, hogy háttértárként (mint egy PenDrive, full plug&play) a memóriakarira lehet teljes sebességgel másolgatni, illeve telefon mód, amikor a saját szoftverén keresztül tud kommunikálni.

    Elképzelhető, hogy a kamera ugyan az, akkor viszont a szoftver már most lényegesen jobb. Nagyságrendekkel jobb képeket lehet készíteni vele mint a W800-zal. Nekem egy jópár éves Fuji digitális gépem van, az is 2MP-es, és a P990 hozza azt a szintet. Egyetlen gondja a sötétben készült képek, akkor eléggé nehezen és sokszor rosszul találja el a fókuszt de lehet hozzá rendes xenon vakut is kapni, bár jó lenne ha ki lehetne valahol próbálni egy ilyet mielőtt megveszem...

    Sajnos FM-rádióról és beszélgetésről sem lehet felvételt készíteni, különböző jogi hülyeségek miatt az SE a ''P'' sorozat összes tagjából kihagyta ezt a funkciót. A jogokat kevésbé védő országokban előfordulhat, hogy olyan szoftverrel kerül forgalomba, amivel ezek a funkciók is elérhetőek. No de itt a Symbian oprendszer, előbb vagy utóbb erre is lesz megoldás :)

    Scanner (én már csak így hívom :D): Sajnos a cégtábla beolvasás nem nagyon fog menni, mert automatikusan egyből makro módba kapcsolja a fényképezőt, bár mintha lenne lehetőség saját korábbi képek közül is beolvastatni, ezt majd meg kell nézni. Ami a szoftver részét illeti nagyon jó, és nem csak névjegykártyához!!! Én egy könyvön kísérleteztem, egy kb. 1/3 oldalnyi részt fényképeztem le simán beolvasta hiba nélkül és a névjegy megjegyzés részébe szúrta be, onnan már csak át kellett másolnom a szövegszerkesztőbe... :) Én látok fantáziát ebben a funkcióban, pedig amikor először meghallottam jót mosolyogtam az egészen.

    Hardveresen nagyon jól lett összerakva ezt a telefon, már csak a szoftveresek jussanak el oda, hogy teljesen ki tudják használni a lehetőségeket... Nagyon jó lesz ez!!!

Új hozzászólás Aktív témák