Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Turbomann

    tag

    válasz Blyan #38785 üzenetére

    Pont ezt akkartam írni, hogy léteznek. Van facbookon egy Nő mikor zsidóztam, ott mesélte el a klinikai halálát. Ő se hitte, mert marduk tempoma nem létezet. És azzokat amit halot nehezen hitte el, de valóság. Ez pedik egykoron sokkal régebbi a történelmünk és vannak csusztatások is, mert például középkor nem létezet. Most kezdenek ébredezni az emberek. Lényeg, hogy ezzek tényleg másik bolygoról jöttek. Ez a faj niceai-nak hívják magukat. Isten nem mond egyik fajra sem, hogy kiválasztot nép. Isten szemében egyformák vagyunk. Például Ős magyarok is szabad vallást gyakorolt. A Ő hitük a vallás eretnekségnek számított például és manapság csak az evangélikum lelkész. A turáni átok is erre épült, hogy István véresen vette el a hatalmat. István bajorországban keresztény vallást kapot és mosták az agyát. Onnantol sosem nyert háborút Magyarok. 1848 harcban is elbuktuk, mert ott is a pató pált megírta. A nép fenéje nem csak a cionisták a szabad kömüves fogalmazható meg, hanem már akkor mikor mezopotámia elbukott. Csak ezt nem hiresztelik, mert nekik nincs anya földjük. Mi fénylelkünk van és istenség bennünk van. Meg kell felelnünk a jobb életre és ehelyet kaptunk aranyozott templomokat, amiért az igazi istenünk tiltja és jajj nekik. Sokan is mondják hol van ilyenkor az isten mikor családban meghal valaki rákban! A freskokon ugyan az található inkáknál, mint indiaiaknál is. Nagy ember kicsi ember. Őket nem lehetet ember forma ként levésni. Két nagy Lebegő várost ábrázoltak, mely ezzek háboruztak és eltüntek. igazábból aranyért jöttek ide a bolygojuk megmentésé ért és itt ragadtak. Azt én se értem miért akkartak mi emberekhez hasonlítani és mainapig itt vannak. Az indiánok is kihaltak, mert Ők is a természetből éltek. Tudták a törvényt és ez nekem elég ok, hogy ez nem emberi faj csinálja ezt. Vissza térve, hogy az a nő személy klinikai halálból hozták vissza és érezte mikor vissza ment a testébe, mel yvissza taszító volt. Szóval ez azért van, mert nekünk még van választásunk és nem szabad előre terveznünk sem. Nem lehet elitélni másik embert sem. Nincs múlt csak a jelen. Ennyit bogoztam ki, mely igaz lehet és a Toboz mirigyünk a lélek joysztikja, mert Ám a tudósoksem tudnak mindent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák