Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz TheMarci #94710 üzenetére

    Fúúúúúúúúú
    már tegnap is volt példa rá meg most te is. tényleg ne vedd rossz néven de NEM VAGYOK Hülye csak tudom már mikor mitől milyen a telefon. 4 napja használom ugy hogy gyorsan merül és semmi változás ne mtörtétn a használatban, nagyjából mindig ugyan annyit használom
    de most már leírom egybe az egész storyt hátha összeáll a kép mindenkinél!

    Szóval
    Volt egy I5-öm ami most lenne 1,5 éves körülbelül. ezt a telefont cseréltettem garanciába kb gari lejárta előtt 1 hónappal.
    Akkor az volt az egyik probléma, hogy a telefon REZEG de nem mindig, Ha rezgett normálisan akkor minden oké volt, de volt hogy nem rezgett sehogy se, volt hogy hivtak rezgett 1-etés abba hagyta.. NA UGYAN EZT A HIBÁT az ÚJ CSERE telefon is produkálta!!!
    Ekkor irták itt többen, hogy ez szoftveres hiba és ne iTune-sból rakjam vissza a mentést hanem Icloudból... vagy mittudom én pontosan.. lusta voltam rá halogattam, Azóta felkerült az összes iOs 7 aztán a 8 utána a 8.1 szóval mindig frissitettem rendesen.
    A rezgés hiba fent állt, de amúgy semmi baja nem volt a telefonnak... az akkuja is jól bírta... este 10 felé szoktam töltőre rakni DE 25-30 % alatt SOHA nem volt...
    Aztán hétfőn este feltettem a 8.1.1-et és Azóta GYORSAN merül a telefon... tegnap például délután 4 órára 20%on volt... (természetesen tudom mikor hogy mennyit használom a telefont mielőtt annyira hülyének néznétek, hogy szarrá nyomkodtam tegnap a telót miközben amugy meg alig használom és azért merült most le...)

    Pénteken Restoroltam a telót nem akarta megcsinálni az Icloud mentést.. mennem kellet el Itunesból vissza raktam a komplettet. NEM lett jó (nem is vártam)

    Most sikerült Icloduból vissza állítanom, Appok vissza töltve ...szoft 8.1.1 ugye de még mindig irja hogy visszaállitás megy... de nem tudom mit csinál. Kiváncsi vagyok a merülés és a rezgés megjavult e.
    ÉS ha nem javult meg akkor hogy tudok OLYAN TISZTA telefont csinálni SEMMI nemű beállitások nélkül. Amin CSAK az SMS, naptár, névjegy) van meg!!!! mivel a rezgés hiba állitolag szoftverben tárolódik és azért jön elő ujra mert a mentésben ugyan úgy benne van. a merülésre meg fingom sincs mi az ok.

    Nos ennyi a nagy tényállás.
    Köszi midnekienk előre és Hátra is XD

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák