Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoldfenyLuna

    aktív tag

    válasz st3v3np3t3r #236810 üzenetére

    Nem ez lenne az első eset mikor csóri ember vesz egy használt készüléket mondjuk egy használt GSM boltban, és kiderül róla, hogy tiltották. A lényeg, hogy lehetséges, aztán hogy elmennek e idáig, az ugye más kérdés.

    Ha odáig viszik a dolgot, hogy beperlik, akkor bírósági úton terhelhető a munkabér 33%-a, több tartozás esetén akár 50%, vagy mínuszolhatják a szlát az egész összeggel, de ez csak akkor, ha az adós nevén van a számla.
    A fekete lista (bár így sosem hívták), az régi nevén BAR lista, az meg most a KHR lista negatív oldala, ami lehet aktív, ha kifizeti a tartozást, akkor meg átkerül passzívra (ez volt régen a szürke BAR), minimum 1 évig, aztán itt már tényleg leginkább csak provizhat, ha figyelembe fedezet nélküli hitel kell neki.

    Más: ma végre felfedeztem, hogy Fotókba lehet rendezni a képeket úgyis, hogy a legújabb ne legalul, hanem legfelül legyen, sőt egyedi rendezés is lehet. Ehhez annyit kell tenni, hogy létrehozunk egy mappát és annak a tartalmát lehet rendezni. Mivel múltkor kérdeztem, és akkor azt a választ kaptam, hogy nem lehet, ezért gondoltam, hogy valamennyire mégis, úgyhogy megosztom. Sajnos ez csak az általunk kreált Albumokra igaz (tehát a gyári Előzmények vagy Kedvencek esetén nem), illetve mappák esetén sem.

Új hozzászólás Aktív témák