Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmwk1200s

    őstag

    válasz majestic #12777 üzenetére

    Este direkt figyeltem, hogy mennyin áll és reggelre 1%-ot változott, ami akár akkor is történhetett, mikor lezártam a képernyőt..
    Eddig, leszámítva az auto brightness hibáját, nem találok kifogásolni valót..
    A súly.. akinek nem tetszik, tegye bele valami massziv tokba.. meg van oldva a gond, nekem nagyon bejön.. kecsessé, érzékeny, de preciz műszer benyomását kelti..
    Sebesség.. nincs rá szó, mintha minden előre be lenne töltve.. pl. 3Gs alatt megszoktam, hogyha inditom a zene appot és látni akarom döntött nézetben az albumokat, akkor bizony várnom kellett 2-3 másodpercet.. itt meg ahogy döntöm már mindegyik ott van.. lehet ez igy volt 4, 4S telefonokon is.. nekem ez új...
    A settings.. n itt meg aztán főleg! Minden menű rész azonnal beuszik, semmi késés, vagy gondolkodás.. nagyon smooth a görgetés is..
    A kamera.. erről annyit, hogy egy haver már csak ezért is fog venni i5-öt, bár tudom, nem mobiltelefonnal fotózunk, de ha már úgy is az mindig kéznél van, törekedhetünk arra, hogy az egyik leghasználhatóbb legyen ilyen téren is...
    Maps.. nos.. engem Bécsben eddig elvitt oda ahová kellett.. biztos sok hibája van.. nem kétlem hogy fog még fejlődni..
    Siri... jó el lehet vele lenni, pár percre leköti az embert.. magyar neveket képtelen felhivni..
    Egyenlőre ennyi jut eszembe.. de tényleg nem bánom azt a rahedli pénzt érte.. itt kábé mindenkitől megkapom, hogy idióta vagyok.. ennyit a prioritásokról..

    Semmit sem írok alá!

Új hozzászólás Aktív témák