Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtomi95

    senior tag

    válasz metalstorm #246588 üzenetére

    Most iOS 15-el egy este alatt 3%-ot merül az új SE, bár azt ugye nem írtad, hogy melyik SE-ről van e szó, de a mai viszonylatban mindkettő kevés, még az iPhoneok között is, de ez van!
    Olcsó almához képest teljesen rendben van!
    Nekem sokkal többet ér az amit nyújt a hardver/szoftver többi része.
    Párom a héten vett egy Xiaomi Redmi Note 10 Pro-t…
    Én “állítottam be neki”! Copyzza rendesen az iOS-t, nem csak kinézetben, de működésben is, viszont olyan nyögvenyelős az egész rendszer ahogy fut azon a telefonon, mintha egy i6 lenne iOS 12-el… De az Android is olyan már mintha nem is tudom mi lenne… A PC-m például semmi pénzért nem akarta felismerni, mint tárhely… Kellett valami HiSute rá (gondolom iTunes copy) , de az nem akart feltelepülni rendesen! Így fel sem ismerte… De az előző Honor valamiét sem! :O (Friss Windows 10) Így minden fájlt a külön letöltött Google files appal kellett átmásolni, ami viszont nem tudott egy olyan egyszerű opciót, hogy kategóriákon belül mindent kijelöljön nekem… Tehát minden egyesével kellett kijelölni… 4500 kép, 600 akármennyi videó… Ez valami vicc volt vagy mi? Amit aznap este lekáromkodtam, biztos csuklott a Google meg a kínai nép is…. :W :W :W Az akkuja az nagyon jól bírja meg szép a kamera sziget hátul meg az egész telefon dizájn is, de az Android….

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Új hozzászólás Aktív témák