Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    válasz N4ri87 #16747 üzenetére

    Sorold még nyugodtan. :) Amire hirtelen tudok válaszolok.

    "-Felveszek egy videot, de sehol nem látom a méretét."
    Külső videórögzítő app tudja mutatni, bár ez nem tudom miért lényeges számodra, ha felteszed gépre, tudni fogod mekkora. Egy videó után már tudsz következtetni, hogy hány MB 1 perc kb.

    "-iTunes-on keresztül (na ez a program is leveri nálam a biztosítékot) feltettem pár képet a telefonra, amikből rögtön két mappa lett a telefonon és nemhogy egész albumot, még képet sem tudok törölni egyenként."
    Nincs semmi baj a programmal szerintem, meg kell szokni. Erre megoldást nem tudok, mert nem iTunes-al teszem fel a képeket a telefonra.( hülyén van megoldva sajnos) Javaslom a Dropbox-ot vagy társait erre.

    "-Safari fogalmam sincs, mi alapján válogat, de itt-ott nem hajlandó jelszavakat megjegyezni."
    Nekem eddig ilyen gondom nem volt, igaz túl sok oldalt nem nézek telefonon, ahol be kell jelentkezni, de az a néhány amit igen, az nem szokta elfelejteni.

    "Letöltök egy képet és beteszi KÉRDÉS nélkül azok közé, amiket én fényképeztem. "
    Pedig oda fogja betenni. Utána te átrakhatod mappába, de letölteni oda fogja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák