Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz lugosi #167297 üzenetére

    "a belépés után ha rákattintasz arra most, mikor megvan még a telefon, hogy megbízok ebben a gépben / böngészőben, akkor kódot nem fog többet kérni azon a gépen, csak az id-t és a jelszót."

    Ez így nem igaz, nálam ennek ellenére random időközönként kódot kell írnom PC-n Chrome-ban. Sőt, iTunes is sokszor rákérdez erre, annak ellenére, h korábban már "megbíztam" a gépemben.

    @ Noxy Soha nem értettem azokat az embereket, akikkel akárhol összefutok itt PH-n, tízből kilencszer f***oskodó, tahó (elrejthető) hozzászólásokkal járulnak hozzá a közöshöz, amiknek semmi közük az adott témához. Ha ennyire tisztában vannak mindennel, akkor minek vannak itt?! Neked mi a véleményed róluk?

    @ agabe "Kuld kodot a telora, meg keri is az oldal, de anelkul is be lehet lepni a keresesbe bal odalon lent." Ezen átsiklottam elsőre, alapjáraton nincs ott ez a lehetőség, csak ha kódot kér.

    @ 30z.Samu Annak, aki foglalkozott már ezzel, biztosan. Gondolom te még soha nem jártál így, h valami nem ment át elsőre?!

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák