Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz vasi89 #162110 üzenetére

    A kérdés az volt, hogy lassan jön-e a korlátlan mobilnet, én erre írtam, hogy itt van. Ez így van.
    A telenor csomagja nem 20 hanem 50 percet ad, amivel kapcsolatban annyi a véleményem, hogy eddig sok ember azon pityergett a fórumokon, hogy korlátlan net kéne, akár ne is legyen benne beszélgetés, mert csak a net kell. Most van, így kevés. Én pl másodlagos számnak, másodtelefonban használom a telekomos csomagot, a legkisebbet mert telefonálni nem szoktam róla szinte egyáltalán, azt a másik számomról szoktam. Így felőlem akár 20, de 2 perc is lehetne benne, én azok közé tartozok, akik örülnek neki, hogy van korlátlan net, a beszélgetés része teljesen hidegen hagy.

    Egyébként mint ahogy másik topikban is írtam, kis kreativitással 10k körül is kijöhet egy korlátlan csomag publikus megoldásokkal, pl Telenor hello data start 6k, + skype korlátlan Magyarország 15 eur (4600 Ft), ha pedig adott esetben nem vagy használható mobilnet vagy wifi alatt a skype-hoz, akkor máris használhatod az 50 percedet, de aki előfizet egy korlátlan mobil+vezetékes számokat hívó Skype-ra, az tudatosan választ ilyet és általában 3/4G illetve wifi alatt van.

Új hozzászólás Aktív témák