Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz TechN7ne #136762 üzenetére

    "Hozzáértők nem feltétlenül mindig frissítenek."

    Az legyen az ő bajuk :DDD

    "1. Frissítésre mindenki rá tud nyomni,nem kell hozzá nagy tudomány se iskola."
    Ezt senki se mondta, hogy ellenkezőleg lenne.

    "3. Egyre instabilabbak az utóbbi időkben az IOS frissítések,lehet sokat is mondok de max. 2db stabil verzió készült eddig az IOS 9 történetében,ők pedig a sima 9.2 és a sima 9.3 volt."
    Nekem egyikkel se volt problémám, de biztos voltak gondok. Azért szerintem ez túlzó általánosítás amit mondasz.

    "4. Amíg nincs érdemleges újítás,opció az újabb frissítésben és még a gördülékenység és az akkumulátor üzemidő rovására is rámegy,meggondolandó a váltás."
    Ezzel nem értek egyet. Szerintem nagy általánosságban a friss rendszer pl valószínűleg biztonságosabb.

    "5. Egy "régebben" frissített iPhone készülék mindig érdekesebb,egyedibb és huzamosabb idő után gyorsabb is marad mint a frissített készülékek,ráadásul eladásnál előnyben részesítik a tudatos és hozzáértő felhasználók,vásárlók."
    Háááát... Nem tudom... :/ Ezzel se értek egyet. Ez szerintem egy kicsit belemagyarázás.

    "6. Sorolhatnék még pár dolgot,de igazán a lényeg hogy mindenki maga dönti el hogy mit szeretne,hogyan használja a készülékét,neki mi a legjobb."
    Ezt se vitatja szerintem senki.

    "Viszont,rosszul is járhatnak régebbi készülékeknél,esetleg "2 ló közé esnek" már nehezebb a visszalépés és teljesül az Apple terve,vegyél új telefont!"
    Nem vitatom, hogy a cégnek, mint profitorientált vállalatnak az a feltehető terve, hogy minél többen vegyenek tőlük telefont. Ergo igen, valószínűleg ez a "terve". Az más kérdés, hogy kijönnek új telefonok, amik hardverben jobbak, többet tudnak stb., és ezeknek a telefonoknak a szoftverét - a bennük lévő fejlesztésekkel együtt - megkapják a régebbi telefonok is. Óhatatlan persze, hogy a régebbi hardveren lassabbul futhatnak. Ebben a "tervben" én nem látok semmi ördögit.

    "Régebbi iPhone al rendelkezők számára részemről nem ajánlott a frissítés."
    Hát ebben se értünk egyet, de szerintem mindenki véleménye elfér a másiké mellett.

Új hozzászólás Aktív témák