Hirdetés

  • 33 280 mAh csak elég lesz

    ma Az Ulefone Armor Pad 3 Pro magashegyi kempingezésre is jó, óriás hangfala bulit teremt a semmi közepén.

  • Indika teszt

    gp Teológiai utazás egy kételkedő apáca és egy istenhívő szökött fegyenc kíséretében.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz pakfong #6719 üzenetére

    Értem, köszönöm a választ! Én is valahogy így gondoltam, csak az ügyfélszolgálatot nem tudtam elérni, mert folyton csak mondta a magáét, hogy "minden munkatársunk foglalt..." Aztán később már sikerült elérni őket, és ők is ezt mondták, szóval így rendben lesz. Mondjuk rögtön rá is kezdték, hogy azért adjam meg a telefonszámot, mert lehet, hogy kötbért kell fizetnem, meg bla-bla-bla, de mondtam, hogy ne reménykedjen, mert nem kell! Kérdezte, hogy miért megyek el, mondtam neki, hogy azért, mert olyan ajánlatot kaptam, amivel az Invitel nem tud versenyezni sem sebességben, sem pedig árban. Erre azt mondja, hogy még... Hát, mondom rendben van, én állok elébe, ha majd eljön ez az idő, akkor ismét találkozhatunk, végülis itt csak 1 év hűséget kellett aláírnom, nem hármat! :)

    szerk.:
    Mondjuk attól félek, hogy ha a VDSL-re (vagy az optikára) gondolt, akkor még jó darabig a kábelTV-nél maradok, mert az elkövetkezendő 5 évben olyan ide biztosan nem jön!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák