Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakfong

    tag

    Ha az Invitel felére csökkentené az árait, talán akkor tudná megtartani az előfizetőit. És így is csak talán. Kicsit matekozzunk.
    Invitelnek eddig fizettem 8/0,5 megás net + alap telefonért 7000 + 1000 Ft-t.
    T-home családi tv csomagért fizettem 3600 Ft.

    A napokban a T-home kihozta a modemet, 15/1-es kábelnet + családi tv + alap telefon = 9000 Ft. És ez a net valóban tudja a 15 megát, tehát több mint 2x gyorsabb, mint az eddigi 8 megás, ami valójában csak 7 mega volt. Városunkba nem rég jött be a T, így valamennyi akció van, honlapjuk szerint 9600 Ft-nál több amúgy sem lesz. Tehát 2000 Ft-al kevesebbet fizetek a 3 szolgáltatásért és abból a net 2x gyorsabb.
    Sokan és köztük én sem nem értik, hogy az Invitelnél mire fel ez a magas ár. Akinek lejár a hűsége és van rá lehetősége, át fog menni más szolgáltatóhoz.
    Ja és 2004 decembere óta volt netem, telefon meg '96 vagy '97-től. Nem értem az ilyen régi felhasználókat miért nem éri meg az Invitelnek megtartani.

    A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

Új hozzászólás Aktív témák