- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Poco F3 - a mindenes, de nem mindenkinek
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Yettel topik
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- 165 Hz-es panelt tesztel a OnePlus
- Szuperkijelzővel készül a Huawei Mate 80 RS
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
Hirdetés
-
Mobilarena
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Egy kis infó azoknak akik régebbi PATA csatlakozós Thinkpad notit bővítetenének Ultrabay SATA adapter és SATA SSD kombóval.
Anyum Thinkpad R51 notija volt az áldozat, de szerintem ugyanígy működik a PATA csatlakozós T4X, R5X széria is.
-Ultrabay Sata adapter
-régebbi Intel X25-M G1 SATA SSD-Acronis True Image disk clone-al a gyári PATA vinyóról átmásoltam a már működő rendszert az SSD-re és simán működött minden. Egészen addig amíg ki nem vettem a PATA merevlemezt a notiból.
-Kiderült, hogy a Thinkpad notiknak van egy igen hasznos tulajdonsága, miszerint boot-nál a bios mindenképpen vinyót keres a PATA csatlakozón és hiába van az SSD az Ultrabay SATA keretben, 30 másodpercig nem hajlandó továbblépni és csak ezután kezdődhet el a bootfolyamat. Ezt valahogy azon a fórumon is elfelejtették reklámozni ahol, anno az X25-V + Ultrabay teszteket találtam. (exclude boot order, quick boot semmilyen bios beállítás nem segít rajta)-Az SSD mellett nem akartam plusz egy PATA vinyót pörgetni feleslegesen csak emiatt a gépben, így végül vettem egy 2.5" CF -> IDE adaptert (3,5$) és beletettem egy 8MB-os CF kártyát.
Így már lát egy 'eszközt' a gép a beépített PATA csatolón is, és normálisan bootol, a sebessége is egész jó lett így a gépnek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Házimozi belépő szinten
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- A lemondást javasolja az Intel vezetőjének Donald Trump
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Házimozi haladó szinten
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO LOQ 15APH8 15 notebook - R7 7840HS 16GB DDR5 1TB SSD RTX 4060 6GB WIN11
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF A15 FA507NV 15 notebook - R7 7735HS 32GB DDR5 512GB SSD 1TB SSD RTX 4060 6GB W
- BESZÁMÍTÁS! HP 15S-FQ1045NH 15 FHD notebook - i5 1035G1 16GB DDR5 512GB SSD Intel Graphics WIN10
- Lenovo ThinkPad P15 Tervező Vágó Laptop -50% 15,6" i7-10750H 32/512 QUADRO T1000 4GB
- Lenovo ThinkPad P15 Tervező Vágó Laptop -50% 15,6" i7-10750H 16/512 QUADRO T1000 4GB
- Villámgyors teljesítmény és 10 év nyugalom!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X250 - i7-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Felújított számítógépek számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3138
- iKing.Hu Samsung Galaxy S25 Plus Navy 12/256 GB Használt, karcmentes állapotban 3 hónap garanciával!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest