Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szumo

    senior tag

    válasz lúzer #9 üzenetére

    Üdv!
    Melyik cégnél vagy a 3-közül, és milyen csomagban vagy? Ez egy fontos adat lenne.
    Amúgy szerény tudásom szerint, minden megkezdett 10kb-ot számolnak fel, tehát ha pl az adatforgalmad 106, akkor 110-et számolnak el, és onnan indul tovább a számláló. Ezt megteszed mondjuk 70x és akkor kiszámolhatod, mekkora az ő, és a te számlálód között a külömbség. Ez még a pannonból húztam ki jó egy éve, amikor 3 adatforgalommérő ment a gépemen egyszerre. A másik dolog volt, amit nem preferáltam, hogy az akkor még csak gprs -el műlödő telóm, egy 5 perces ciklusban 56MB-ot rántott le a netről, a forgalomszámlálóim szerint.
    Na nagyon elkanyarodtam. Szóval én nem sajnálnám az időt felhívni az ügyfélszolgálatot. Ne lepődj meg, ha kapcsolnak majd ujra zenét, vagy egyik helyről a másikra kapcsolnak.

    De én mindemellett egy spyware keresést is csinálnék, hátha van valami adatforgalom generáló férged, ami meg tud bújni a számláló mellett, mert ha van, akkor buktad ezt a hónapot. Sajnos nekem is volt már ilyen. :O

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák