Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ReJim

    őstag

    válasz taltos #268 üzenetére

    az adataimnál van az oldalam (:
    :) a c-18.hu nem az én oldalam, cask szólt kamikaze boci, hogy ha tudok segítsek be a tartalmi részébe. meg egy jelenleg készülő decibell kalkulátor (php-ben)
    szóval a szabványhibát majd tivábbíttatom a motort író programozónak...
    egyébként jó winen is, meg linuxon is, mert ugyan úgy néz ki... :) az az üres rész direkt van ott, beépített fícsőr... :p

    nekem sajna időm nincs, így az oldalam úgy néz ki, mint ahogyan otthagytam fejlesztés közben tartalom nélkül, félkész motorral... :( Bővebben: link :P

    a saját forrással nekem is vannak problémáim, például, az ember kezét sajnos a sok böngésző, a sok szabvány, meg a sok ''hozzá keveset értő'' megrendelő (aki mindenféle forgó, izgő mozgó cuccot szeretne, de ha meg megcsinálja neki az ember mondjuk flash-ben, és lassú lesz az otthoni p2esen, akkor hülye aki csinálta, nem tekintve, hogy ő kért mindenféle mozis, sci-fijellegű hü##eséget a honlapjára.. :) )
    szóval ezért nehéz, szar haladni a munkában! :O pl: Bővebben: link

    ''Én nem értek a webszerkesztéshez, ezért olyan az oldalam, amilyen. ''
    ez rám is igaz, csak egy kicsit módosítva: :)
    ''Én nem tanultam webszerkesztést(html, php), ezért olyan az oldalam, amilyen. ''
    :D

    </end.?>

  • biker

    nagyúr

    válasz taltos #268 üzenetére

    És akkor az enyémről.
    Én egy honlapnál 4 dolgot tartok fontosnak. A külalakot, a tartalmat, a szabványosságot, és a forrást.

    akkor esetleg a Desing-ot cseréld le design-re :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák