Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ReJim

    őstag

    válasz Club #270 üzenetére

    ''amikor azt mndod hogy evvel lassú az oldal''
    ehhez hozzájárulhat szerintem, hogy egy linuxos 1.7.5 mozillával, meg egy Shockwave Flash 6.0 r81 -rel lehet hogy más gépen is lassú lenne...
    ''Mert ha azt veszem alapul amit te mondasz, akkor netezzünk még mindig analg modemmel, mert az is van még sok helyen sajnos.''
    hiddel használnak még jó sokan ilyen modemet...
    van akinek csak e-mailezni kell a net, meg esetleg néha valaminek utánna nézni (mondjuk egy hardcore linuxos időssebb rendszergadának, csak levlistázni, how-tozni, meg manuálozni kell a zintenet, másra felesleges neki)

    talán nem is a flashel van bajom, mert ha valaki jól érhozzá és jól csinálja meg, akkor jobb mint bármelyik html, php, xhtml, stb.
    ugyanis a web, vagyis a html azért jött létre, hogy egy platform-, oprendszerfüggetlen (hiszen régen is volt win-linux-mac- stb..) ''hirközlőrendszert'', információcserét biztosítson. szóval ha megnézed nálad, meg nálam, akkkor nem lesz egyik oldal sem ugyan olyan... :(
    sok különbség van ie, meg firefox, meg opera között is... meg ezt lehet kombinálni linuxal.. és akkor még jobban elmosodik a honlap... ha beállítasz egy betütípust a weboldalon (pl alap win-es fontot) az lehet,hogy nekem, a linuxomon nincs és helyette egy ''csúnyább'' van...
    Ezért jó a flash, mert az ''bináris'', szóval ahhoz ''csak'' egy flash player kell, és nincs különbözet se mac-en, se linuxon, se winen, se operán, se firefoxon, se itt se ott :))
    csak pont mivel kell hozzá valami (sávszél + player), ezért nem független az sem. :(
    de mindegy nincsen, és nem is lesz tökéletes világ (itt a földön :) )...

    ezvan ezt kell szeretni,
    mellesleg volt amikor én is neklódultam flashes oldalt csinálni magamnak, de sajnos kevesett értettem hozzá, szar volt a szerkesztő (nem warezoltam les normálisat, meg nem is vetem meg)
    most meg linuxozom, mikor kerstem, nem is találtam normális progit flashre... meg nem is érdekel, mert a programozás rész sokkal jobb szerintem :)


    meg azért láccik a te oldaladon is, hogy nem csak úgy összedobva van...
    bár tőlem legalább olyan messze áll, mint a tartalma (gondolok itt a zenére, mixedre) :B

    </end.?>

Új hozzászólás Aktív témák